Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodiet spray tapasztalatok?

Hoodiet spray tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 19:23
 1/5 Szoondiii ***** válasza:

étvágycsökkentő.

ha működik (gyógynövények valakinél jobban használnak, valakinek kevésbé)

akkor jobb lesz?

2012. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:

fogyás nem éhségérzet kérdése, hanem (főleg) vércukor-inzulinszinté.

ha az inzulinszintet erősen megemelő tápanyagokat viszünk be (szénhidrátok, tejben lévő hormonok) egy részt zsírosodunk, más részt nagyon éhesek leszünk, éhség rohamaink lesznek.

2012. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi van benne vagy hogy mit okoz, mert azt pontosan tudom.. arra lennék kíváncsi, hogy aki használta, mit tapasztalt hatásos e, megéri e az árát..
2012. aug. 23. 19:04
 4/5 Szoondiii ***** válasza:

ha tudod mi van benne és mit okoz, akkor azt is tudod hatásos-e.


akkir mi a kérdés? gyógynövény készítmény valakinél elveszi az étvágyat, valakinél nem. az étvágy vesztés nem okoz fogyást.

ha valaki beextasyzik, annak sem lesz étvágya de nem fogyni fog, hanem vizet, glikogént, székletet és izomtömeget veszíteni.

2012. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szoondiii ***** válasza:

nem értem ezt a harry potteres mentalitást.. ha lennének csodaszerek, akkor nem lennének kövér emberek.

mivel a zsírosodás a hibás táplálkozás következménye, a hibás, "egészségesnek" titulált tej-gabona alapú táplálkozás az olcsó, így egyre több szegény (vagy becsapott gazdag) ember zsíros és beteg.

2012. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!