Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a hatásosabb az adipex...

Melyik a hatásosabb az adipex vagy a reductil?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 23:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja és még valami.Nem vagyunk barátok!!!
2012. dec. 8. 11:33
 12/16 Fulár ***** válasza:
Ugyanazt javaslom neked BARÁTOM amit te nekem.Tanúlj meg értelmezni,fölfogni,megérteni!Nem vagyok kemény.Ilyet hol olvastál?Leírtam én is mások is!Egyik sem hatásos!Tönketesz!Szétkur*ák a szíved a májad a vérnyomásod.Ezek mérgek.Értsd meg,h csak megóvni szeretnélek tőle téged is és mindenki mást is akit csak lehet.Azt írtad nincs rá szükséged.Sportolsz.Ez oké szép és jó.Akkor legyen eszed és az ismerőseidet is beszéld le róla ha van benned jó érzés!Adipexet zabáltam régebben amikor próbálgattam az életmódváltást.Csak néhány szemet küldtem be és majdnem beledőglöttem.A vérnyomásom kataszrtófális értékre növelte.Nem beszélve a heves szívdobogásról stb stb.Maradandó károsodást okoznak ezek a sza*rok.Lehet,hogy lemegy tőlük pár kiló de milyen áron?Felnőtt ember vagy azt csinálsz amit akarsz de az én véleményem akkor is az,hogy roha*jon meg az is aki ezt a két sz*rt kitalálta.
2012. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Felebarátként, emberként többet nem tudunk segíteni.. ha mindenképpen mérgezni akarod magad, úgysem állítunk meg. Baromi 'jó', hogy ilyen az emberek felfogása.


Holott mi értelme.. csak normálisan kéne enni..

2012. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudtommal a hatóanyag ugyanaz, csak a termék nevét változtatták meg többször,mert betiltották.Slibutramin-reductil-slimfit ugyanaz. az adipex is sztem.én vágom, hogy nem kioktatást vársz.Én elöbb probálnám a reductilt, és ha az nem válik be, szerintem az adipex se
2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Annyira fárasztó már, hogy mindenki az egészséges életmódról beszél, diétáról és edzéstervekről... de hogy azokkal ki törődik akiknek egyikre sincs idejük és energiájuk, és nem utolsó sorban pénzük a szuper kajákra?

Azt sem találom elítélendőnek, ha valaki 30 kg-tól mondjuk nem 5 év edzéssel akar megszabadulni...:-)

Szóval, azóta kaptál már választ a kérdésedre? Ki is próbáltad valamelyiket? Én az Adipexet sokszor szedtem már, az utolsó esetet leszámítva, mindig szuperül lefogytam tőle és sokáig meg is tudtam tartani. Mivel legutóbb hatástalan Adipexet vettem(hamisat..), ezért most bepróbálkoznék a Reductillal.

Kérlek, ha te tudsz infóval szolgálni, (szedted azóta), írjál választ.

Nem gondolnám, hogy a Reductil mellékhatásai erősebbek lennének mint az Adipexé...de azért érdekelne egy személyes igazi vélemény... Üdv: V.

2014. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak az adipex 100 szem egy doboz ami 30000 Ft ez 3 havi adag mondjuk, Kaja a családnak napi 3x étkezés napi egyszeri hússal mondjuk 90000 Ft. A kettő együtt százezer.Ha égésegesen odafigyelve eszik az egész család és a családon a hangsúly akor ez legyen + 5000 Ft a százezer mellé. Ne haragudj de nekem többet ér a családom és saját magam égéségé mint egy méregtől való fogyás a saját magam részére.
2014. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!