Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztószer a leghaté...

Melyik fogyasztószer a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 14:36
 1/3 anonim válasza:

A testedzés és a szervezett táplálkozás.

Amúgy tudom mikre gondolsz, de nem érdemes neked próbálkozni velük mert könnyen kudarcot vallasz. Az sem úgy működik mint ahogy a doboz hátoldalán leírják.

2012. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan szer, amit csak beveszel és lefogysz tőle. A súlyt ugyanolyan nehéz leadni, mint felszedni. Gondolj bele, mennyiszer volt hogy degeszre etted magad, vagy több csokikát ettél meg, mint amennyit kellett volna. Szenvedések árán szedted fel a kilókat, így a leadással is meg kell szenvedned. Nem fogyasztószer, viszont én egy elég reklámozott (csak ide nem engedi kiírni a nevét) diétás porral fogytam le, de azzal úgy, hogy csak azt ettem 2 hétig...igaz a mondás, hogy a szépségért meg kell szenvedni :)
2012. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami testedzés és diéta nélkül súlycsökkenést ígér, az mind kamu. Talán olyanok vannak, hogy felgyorsítja az anyagcserédet, tehát ha fogyózol, akkor nem egy kilótól, hanem ugyanannyi idő alatt kettőtől szabadulsz meg.
2012. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!