Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kellene egy ilyen fogyasztó...

Kellene egy ilyen fogyasztó szer, tényleg olyan káros amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Csak ezt hallom hogy inkább ne mert tönkre teszi a májat stbstb... Most akkor mi az igazság? 1-2 tapasztalat? És mégegy kérdésem lenne, hogy esetleg 1-2 típust is mondhatnátok ami szerintetek jó és van is hatása. 30-40 kiló azért sok de szeretnék megszabadulni tőle. Szeretnék fogyni egy 30-40 kilót (ez mondjuk elég sok), és egyedül nehéz... Köszönöm előre is :) Ja és egyenlőre a fogyás a lényeg, nem a szálkásítás.

2013. jan. 1. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sima csökkentett szénhidrátbeviteles diéta meg sok kardió edzés ennyi elég
2013. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

az többe fog kerülni ha a gyomrodat vagy a bélrendszered tönkreteszi.

akkor nem gondoloztál amikor ettel?hogy hi rzni fogsz?

hány év alatt került rád 30-40 kg?

ennyit hogy lehet felszedni??

2013. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ennyi túlsulyod van elöbb diétázni kell,nem tornazni mert a térdedet hazavágod.
2013. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz egyedül se...

Soha nem használj ilyen szereket, mert 1, ki tudja mi van bennük és mit tesznek, 2, kamu az egész.


Ha az ember ügyes, márpedig a fogyás nem nagy cucc, benne vagyok szóval jó helyről beszélek, csak kis odafigyelés kell, kis törődés. Nem kell megenni, vagy csak minimálisat fogyaszthatunk abból, ami nem jó, ki kell cserélni hasznos dolgokra.

Pl. nem egy csokis csigát nyomsz be, hanem valami gyümölcsöt, ha édesre vágysz. Ebédre nem krumplis tésztát eszel, hanem grill zöldséget valami hússal, vacsorára nem tömsz be 2 szenyát, hanem készítesz egy görög salátát például, mellé egy kis hús.

Ahelyett, hogy ülnél 1-2 órát a gép előtt lenyomsz egy torna DVD-t.

Ha ezt megteszed, látványos lesz a változás, igen hamar.

2013. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miről beszélsz. Zsírból való fogyás=szálkásítás. Amúgy 30-40 kiló leadásához nem elég pár szem bogyó, kell egy erre alkalmas étrend jó fehérje/ch aránnyal.
2013. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fogyitablettát ne használj ennyi lesz belőle: 12 000 ft kidobott pénz , nem fogysz tőle semmit vagy ha igen később ennek a többszöröse jön vissza amúgy meg ha ilyen sokat kell fogynod először diétázz meg sportolj sokat futás...stb.
2013. jan. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos én sem úgy gondoltam, hogy csak a bogyótól, mellette lenne edzés is; csak gondoltam van valami szer, ami rásegítene, akkor nincs? Egyébként #2-es hozzászóló: Nagyon könnyen rádmegy; ha sok csokit meg tésztát eszel; ráadásul otthonülős vagy munkanélküli vagy...
2013. jan. 2. 07:13
 8/9 anonim válasza:
Ne vegyél semmilyen "csodaszert", bármit is ígérnek vele kapcsolatban!!! Az emberi szervezet annál sokkal bonyolultabb, minthogy beveszel pár kapszulát, vag megiszol pár csodalöttyöt és lefogysz. Inkább az egészséges fogyás legyen a célod, amivel hosszú távon megőrizheted a vágyott súlyt. Ilyen súlyfelesleggel sztem érdemes szakemberhez (dietetikus, belgyógyász, stb.) fordulni. Azt a pénzt, amit "csodaszerekre" szánnál, én a helyedben inkább erre költeném. Neten sok szakember elérhetőségét megtalálod.Egy konzultációt megér a dolog, utána pontosabban látod, mennyi is az annyi és hogy akarod-e, tudod-e vállalni. A fogyás sikere 70%-ban!!! a helyes táplálkozáson múlik. Egyedül ez valóban nem könnyű, ezért érdemes szakmai segítséget kérni és hidd el, az eredmény nem marad el! Sok sikert és kitartást!
2013. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BARÁTOK, sport, szerény étrend (gyümölccsel és zöldséggel túlsúlyban). A ma kapható cukorbomba csokik semmire nem jó, az élvezeti értékük egy 5 perces sétával sem vetekednek.


Most már van melód? Ha van neted, akkor miért nem dolgoztál otthonról 'félállásban', amíg eljön a tuti meló lehetőség?


Németországban még alapfok alatti nyelvtudással is keresnek szakképzett munkaerőt magyar munkacsoportba, ott le tudsz fogyni, és az ottani fizetésből kiváló minőségű ételeket ehetsz gagyi édességek nélkül.

2013. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!