Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a fogyókúra forte hatásos?...

Ez a fogyókúra forte hatásos? Használta valaki?

Figyelt kérdés

CSAK annak a véleménye érdekel, aki KIPRÓBÁLTA!!!!

Akicsak ízt írja, hogy így meg úgy milyen rossz a szervezetnek, azt lepontozom -ezzel én is tisztában vagyok!


Arra vagyok kíváncsi, hogy aki szedte, annak hatott-e, ha igen, milyen mértékben!


köszönöm!


[link]


2013. jan. 1. 22:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy valóban visszaadják az árát??
2013. jan. 1. 22:22
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Lepontozhatsz, szarok rá.

[link]

[link]

Ez ugyanannak a terméknek a különböző nyelvű weboldalai, ugyanazokkal a képekkel, csak ezeknél lengyel/bolgár/szlovák nevük van ugyanazoknak az embereknek, nem magyar. Tehát az oldal fele már kamu.

Meg aki egy kicsit is ért az emberi test működéséhez, az tudja, hogy egy bogyóval nem lehet rávenni a testet, hogy megfelelő étrend, kalóriadeficit nélkül zsírt égessen. Ha meg visszatérítenék az árát, akkor már rég csődbe mentek volna.

2013. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egész valóban egy nagyon jól felépített és megtervezett átverés! Szerintem már több bizonyítékra nincs szükséged, hogy felnyíljon a szemed..

Hogy a pénzvisszafizetésről is szó essék, ezt egy vásárló írta, aki szerette volna visszakapni az eldobott pénzét, egy hasonló csodatermék megvásárlása után..

"Szia mindenkinek! ÁTVERÉS !!!!!!!!!!!!!! NE VEGYETEK A KAPSZULÁBÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Februárban rendeltem, kiszállították 9900 ft. Nem használt, oké, visszakértem a pénzem, utalva a 60 napos pénzvisszafizetési garanciára. Válasz: küldjem el az üres dobozt egy lengyelországi címre, adjam meg a címem ahová a pénzt küldjék. Megtettem, vártam a pénzt, azóta is. A dobozon volt egy e mail cím, írtam oda mégegyszer. Válasz: küldjek még egy levelet lengyelországba, hogy kérem vissza a pénzem. Azt már nem. A fogyasztóvédőkhöz fordultam. Kis idő múlva tájékoztattak, hogy nem tehetnek semmit, mert a cég valamilyen szigeten van bejegyezve, ahonnan nem lehet követelni semmit. A Lenyel cím csak egy állomás. EGY JÓL MEGSZERVEZETT CSALÁS AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsalnak annyi pénzt amennyit csak lehet az olyan balekoktól mint én is. Aki még bízik a törvényben, a garanciában, a szavatosságban. Ezután SENKINEK SEM FOGOK HINNI."

2013. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagggyon hatásos! Azért nincsen már egyetlen gazdag és molett ember sem, mert mind lefogytak tőle!
2013. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
ha hatnának a fogyitabletták, nem lennének kövér emberek.
2013. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kozák J. válasza:
58%

Üdv!

Én kipróbáltam, 3hét alatt fogytam 5 kg-ot, majd mikor elfogyott 2 hét alatt vissza jött 6kg.

Gyakorlatilag teljesen elvette az éhség érzetem amíg szedtem.

2013. jan. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
nemsokára én is fogok kapszulázott dextrózt árulni fogyókúrás tablettának, higgyétek el szerintem az összes ilyen oldal igazat mond vegyed nyugodtan visszaadják a pénzt ui.: az emberek hülyeségéből élni a legjobb dolog, szinte munka nélkül vagyok milliomos ilyen "iparágak" még pl.: a bank, a kocsma, az új "vallás" féleségek
2013. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
én kipróbáltam nagyon jó szinte azonnal éreztem hogy ég a zsír, nem kellett diétát betartanom sem mozogni csak ülni a TV előtt falni a csokikát és naponta bevenni az adag tablettákat 4 hét alatt lefogytam 95kg-ról 60 ra tökéletes alakom lett annyi hogy kicsit szúr néha a melkasom
2013. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
87%

Nem hiszek a csodákban,de mivel 100%-os visszatérítési garanciát ígértek, mit veszíthetek alapon,a feleségemmel együtt kipróbáltuk, ezt a névtelen szart,hátha mégis 3-4 kilót le tudunk adni. Természetesen egyetlen dekát sem fogytunk tőle, sőt a koleszterin és triglicerid (vérzsírok)szintem jelentősen emelkedett.

Amikor vissza akartuk kapni a pénzünket, akkor sem a számla, sem az invoice szám nem volt elég, hanem több telefon és levélváltás után kénytelen voltam Lengyelországba visszaküldeni a kiürült dobozokat, -saját postaköltségen. Magyarországon semmit nem tudtak, vagy nem akartak tenni a 100%-os pénzvisszatérítés érdekében!!!

Az osztály vezetője: Szebeni Müller Ildikó t:06-1 408-8950


A két doboz ára 14 900 Ft, a postaköltség 585 Ft. Az összeg amit összesen visszautaltak 6 799 Ft. Azzal indokolták a kevéske összeget, hogy csak egy dobozt térítenek, és a postaköltségüket(amit ingyenesnek hirdetnek)levonták.

14900+585= 15 485 Ft-ot fizettem ki, ennek a 100%-a az nem 6 799 Ft.

Nem számolok itt a szabadidőmmel, idegeskedéssel,egészségromlással.


Inkorrekt üzletpolitika, boowli, neve nincs (fogyókúra Forte) áru ne vásároljátok!!!!!

2013. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kéky Kira válasza:
67%

Kedves Kérdező!


Feldolgoztuk a témát, hogyan csapják be ezekkel a készítményekkel az embereket. Ajánlom figyelmébe.


[link]


Jó egészséget kívánva:


Kira

2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!