Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a fogyókúra forte hatásos?...

Ez a fogyókúra forte hatásos? Használta valaki?

Figyelt kérdés

CSAK annak a véleménye érdekel, aki KIPRÓBÁLTA!!!!

Akicsak ízt írja, hogy így meg úgy milyen rossz a szervezetnek, azt lepontozom -ezzel én is tisztában vagyok!


Arra vagyok kíváncsi, hogy aki szedte, annak hatott-e, ha igen, milyen mértékben!


köszönöm!


[link]


2013. jan. 1. 22:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia,én is kipróbáltam, én nem sokat fogytam tőle,viszont a magas koffein tattalom nagyon megzavarja a szervezete... A pénzemet azóta is kűldik... Én azt javaslom, ha már fogyni akarsz először kezdj el életmódot váltani,mellette akármit szedhetsz hisz mindenképp rásegítenek!!! Még annyi,hogy november óta váltottam teljesen életmódot,azóta 12 kgt fogytam.... Nincs megállás :-) ka és én is szedek mellette bogyót. Sok sikert!!!!
2013. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Most lehet megköveztek, de én úgy érzem, nekem segített! DE! Itt rögtön hozzá kell tennem: a FOGYÓKÚRÁMBAN segített, mert a pirula mellett bizony szigorú étrendet követtem, és TORNÁZTAM!

A pirula arra volt jó, hogy a reggeli kávét kiváltotta, és tudtam, hogy ha beveszem, akkor 20 perc múlva kaja (amúgy nem szoktam reggelizni). Lehet csak placebo-hatás, de kevésbé éreztem magam "punnyadtnak", mikor szedtem, illetve valamelyest elnyomott az étvágyból is, de fenntartom a többiek álláspontját: csodaszerek nincsenek (ha csak nem a szike és társaik...)

Igazából bűntudatom volt amiatt, hogy ilyen drága cuccot rendeltem magamnak, és ha már megrendeltem, akkor úgy gondoltam beszedem, de akkor kész, nem halogatok tovább, nincs kifogás: belevetem magam a fogyiba. De szentül hiszem, hogy megfelelő étrend nélkül nincs fogyás! Visszaküldeni én sosem próbáltam, úgyhogy erről nincsenek tapasztalataim. Úgy gondoltam, ha akkor úgy láttam jónak, és megrendeltem, akkor ennyi. Én nem érzem magam rászedve, mert eleve nem csodát vártam, mondom még egyszer: nekem jó volt, mint táplálékkiegészítő. A mínuszokat a diétámtól vártam, és a kitartásomnak hála le is ment 7kiló! De folytatom, mert van még további célom! :)

Kedves kérdező! Azt tudom tanácsolni, hogy határozd el magad, és vágj bele a fogyiba, mellé pedig valóban nem árt vmi táplálékkiegészítő - ha más nem multivitamin, de pl. az L-carnitine is nagyon jó, főleg mozgáshoz, mert kicsit felturbóz! De ne feledd! Minden leadott gramm a TE érdemed, és a TE győzelmed! És ezt a dicsőséget nem veheti el tőled egy csodapirula sem!

2013. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!