Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedte már valaki a Raspberry...

Szedte már valaki a Raspberry Ketone kivonatot? Lehet hinni a reklámoknak, vagy ez is csak egy amerikai átverés?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hinni lehet, de attól meg átverés. Diéta és sport nélkül nincs fogyás!
2013. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden ilyen átverés.
2013. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Anyukám pont tegnap rendelt de biztos vagyok benne hogy nem ér semmit főleg azok után hogy már mennyi mindent kipróbált.
2013. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mind haszontalan. Egy másik termékkel fogytam 30 kilót, de ezt nem ismerem. Még 10 kilót szeretnék fogyni. Használta már valaki?
2013. jan. 7. 19:38
 5/10 Doctor58 ***** válasza:
Természetesen ez is átverés, és ha mégis működne, akkor meg nagyon egészségtelen, tehát magadat verted át. Gondolj csak bele, mennyire természetellenes ilyen gyorsan fogyni. Helyes táplálkozással (nevezhetjük diétának, de inkább egészséges életmódnak mondanám)éhezés nélkül, és akár mozgás nélkül is (bár ez is hozzá tartozna)le lehet fogyni, és sok betegségtől megszabadulni. Semmi esetre sem szabad többet fogyni, mint havi 2kg, tehát nem úgy működik egy fogyás, hogy este lefekszem kövéren, és reggelre nádszál kisasszony vagyok. Az okos, egészséges és tartós fogyásra idő kell, és kitartás, viszont nem kell éhezni, szenvedni.
2013. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kéky Kira válasza:

Kedves Kérdező!


Feldolgoztuk a témát, hogyan csapják be ezekkel a készítményekkel az embereket. Ajánlom figyelmébe.


[link]


Jó egészséget kívánva:


Kira

2013. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. :-)Maradok akkor a bevált a módszernél (szernél), bár az nagyon drága. A videó után viszont úgy gondolom, inkább spórolok rá, mert az gyors, hatékony, és nem teszem tönkre magam. ;-) Remélem valahogy már megütik a bokájukat a kamu fogyasztószeresek! :-(
2013. febr. 17. 13:48
 8/10 Bondorka válasza:

Én kifejezetten rosszul voltam tőle, 3 nap után abba kellett hagynom.

Kérném vissza a pénzemet, de pár ködösítő levél után már nem is válaszolnak.

Bezzeg valami automata címről küldik a szer reklámját heti rendszerességgel.

Jó lenne összefogni és följelenteni őket.

2013. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnálom, hogy rosszul lettél tőle. :-( A videót végignézve szörnyű, hogy nem lehet az ilyen szereket beszüntetni. Biztos nagyon sokan esnek áldozatul és teszik tönkre magukat.
2013. febr. 28. 20:35
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező:)

ha lehet kérdezni,mivel fogytál le?:)

2013. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!