Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 30 days kapszulát étkezés...

Nikca kérdése:

A 30 days kapszulát étkezés előtt vagy után kell beszedni? Egyébként van köztetek olyan, aki szedte és bevált?

Figyelt kérdés
Már tényleg végső elkeseredésemben vagyok.Nem volt sikeres az előző fogyim sem,12 kg jött vissza.24 évesen 120 kg-al élni elképzető szörnyű,főleg,hogy fizikai munkát végzek...nem tudom miként sikerülne végleg lefogynom...
2013. jan. 10. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szénhidrát szegény életmód, sok hús és zöldség, napi 1 óra mozgás.

Ha ezzel sem megy, akkor doki, lehet valami hormonális probléma.

Ne add fel!!!! A kapszulák meg nem segítenek. :(

2013. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát semmi képp ne ezzel,könyörgöm!!!

3 ismerőst vitt el a mentő,mert ilyen szr.ságokat szedtek,végül ketten vesebetegségben(uraemiás kóma..)belehaltak.Pedig ők csak jól akartak kinézni,és egészségesek lenni.

Javaslom,hogy menj el először egy kivizsgálásra,hogy nincs e pajzsmirigy-hormonális problémád.Ha itt semmi probléma,akkor erős váltás kell az étkezésedben!Lassú felszívódású szénhidrát(teljes kiőrlésű kenyér,cukor helyett stevia(neten nézz utána),sovány fehér hús(csirkemell)párolva,zödségek párolva,napragorgó helyett olivaolaj.

Ja és nagyon fontos lenne a napi szintű,de ha nem megoldható akkor a heti 3x min1óra tesmozgás.Máshogy nem megy,lásd be!!!

Ne nyírd ki magad,ezek a vackok csak arra jók,hogy egy kicsit megbutítják az idegrendszered,becsapják a hypothalamus kissejtes neurosecretios rendszerét,azaz nem érzel éhséget.amíg szeded.aztán hogy ürül ki?mi van benne?hagy a fenébe,ha máshogy nem megy menj el egy dietetikushoz,kérj meg valakit a családból hogy esténként sétáljon veled,/járjatok el úszni..stb.ne ezzel a vacakkal fogyj le,mert ennél még az is egészségesebb ha kövér vagy.Tudom miről beszélek,én is mindig küzdök...21éves vagyok,176 cm-hez 86 kiló,de már jó úton:)sikerülni fog!!!

2013. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült az előző diétád, akkor gáz volt az étrenddel és ez nem egy bogyótól fog megváltozni. Rakd rendbe a kaját, nézd meg a szálkásító étrendet(nem csak testépítőknek)!
2013. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam én már Ultra loss shakeket,kapszulát,adiponix és mellette abonett,sovány sonka,párizsi,ubi,hagyma,sali,gyümi,cs.mell rizs és mégis lement 5-6 kg és a duplája vissza.Letöltöttem R.Réka dvd-t,de az első 5 perc után már kiköpöm a tüdőm.Lehet,hogy nem ezzel kezdenem 120 kg-san.Egyébként köszönöm a válaszokat!!!
2013. jan. 11. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:

valószínű annó a lement kilók se a fogyasztó tabletta miatt mentek le,hanem a zöldség gyümölcs-abonett kínzó étrendtől..azért jött vissza a duplája,mert éheztél,válságot érzett a szervezeted,megtanulta hogy kell a kevés ételt is teljesen zsírba elraktározni,esetleg még falási rohamok is törtek rád..

Ne éhezz,hanem megfelelően legyen összerakva a kaja+mozgás.

Én is jól elbtam.,lefogytam 40 kilót,amiből 20 visszajött,mert éheztem egész fogyókúra alatt.tehát nem sok értelme volt:/

2013. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,köszi a hozzászólást.Igen éheztem,mert úgy gondoltam,ha már megeszek egy rántott húst,az bűn és akkor már nem is ettem szinte mást...most is állandóan éhes vagyok.állandó sali,abonett,joghurt és kb ennyi az étrend.Imádom a halat,de csak panírozott halrudat és azt mondják nem lehet azt se enni.Mégis hogy állítsak össze egy olyan étrendet ami mellett nem éhezek?:S Segítsen valaki!!!40 kg mínuszt szeretnék egy év alatt!!!
2013. jan. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!