Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valamilyen bevált fogyókúr...

Van valamilyen bevált fogyókúrás gyógyszer, ami elveszi az étvágyat?

Figyelt kérdés
Most gondolom azt fogjátok mondani, hogy a titok a fogyáshoz az életmódváltás és az edzés, amit tudok, mert életmódot váltottam, és minden nap edzek keményen. Az oké, hogy életmódot váltottam, egészséges ételeket eszek és kevesebbet, viszont minden nap gyötör az éhség és szenvedek, 5 napnál tovább meg nem bírok 1500 kcal alatt maradni, mert kiugrik a szemem az éhségtől, ráadásul az 5. nap után már szédülni is elkezdek, és heti kétszer rám jön egy falásroham, és annyi a fogyásnak, csak a súlyomat tudom így tartani. Megéri ennyit szenvedni pár kg felesleg miatt? Már mindenhogy megpróbáltam hosszú távon diétázni, de nem ment, akkor sem, ha nem koplaltam. Nem bírom már tovább csinálni ezt. Inkább keresek valamit, amivel folyamatos éhség nélkül is le tudok fogyni..
2012. okt. 27. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha keményen edzel, akkor nyugodtan egyél többet, mint 1500 kcal...
2012. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sportolás is kalóriát éget, elsőnek igaza van.

Ha tényleg keményen mozogsz, akkor ehetsz többet.


Itt viszonylag jól lehet saccolni az értékeket: [link]

2012. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en mar lassan két ve h 1200kcalt eszek es még sose volta éhes, és 1500kcalnal az ember mégnkabb nem lehet éhes, a problema az ételek osszevalogatasaval lehet!vagy eloszor jo lennee tudatosítanod h neked ennyi kaloria elég es tobbre nincs szukseged!
2012. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!