Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek tapasztalata a...

Valakinek tapasztalata a DM-ben kapható Das GesundePlus fogyókúrás étrendkiegészítőkkel? Tudtok esetleg más ilyesfajta étrendkiegészítőt ajánlani, ami nem annyira drága, de hatásos?

Figyelt kérdés
Ha TaplalkozasHarcmuves a neved, nem muszáj válaszolnod! :) Valamint hozzáfűzném, hogy nem csodaszerektől szeretnék lefogyni, párosítanám az étrendkiegészítőket a sporttal és az egészséges ételekkel! Minden vélemény számít. :)

2013. febr. 3. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én a multivitamint próbáltam ebből a termékcsaládból, azóta is azt szedem. (plusz vannak benne ásványi anyagok és króm is, ami fogyókúra alatt jól jöhet)
2013. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Awful11 ***** válasza:
Mi a bajod TaplalkozasHarcmuves-el?
2013. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi bajom sincs senkivel az égvilágon! De a kedves szóban forgó személy legtöbbször az ilyen jellegű kérdésekre ugyanúgy reagál - én elhiszem, hogy nem híve az ilyesminek, de attól függetlenül nem kéne mindenbe belekötnie. Lehet, hogy a nyers igazságot írja le, amit mindenkinek tudatosítania kellene, de mindenki a saját tapasztalataiból tanul! Egyébként a válaszaira a legtöbb ember nem reagál pozitívan, ez is csak az én véleményem, általánosítani nem akarok.
2013. febr. 3. 14:21
 4/6 Awful11 ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves jókat szokott írni, csak itt a fogyókúrás részen aki normális választ ad és nem azt mondja hogy éhezni kell azt lepontozzák és elküldik a pics*ba a legtöbbször.

A fogyókúrás étrend kiegészítőktől pedig ne várjál semmit, mert megfelelő étrend és mozgás nélkül nem tudsz fogyni.

Ha azok megvannak akkor pedig felesleges ilyet venned, mert csak pénzkidobás lenne.

2013. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csak étrendkiegészítőkön élni, sportolnék és egészségesen táplálkoznék, ami már alapból megvan, de ezt egyébként írtam is a kérdés alatt.
2013. febr. 3. 14:33
 6/6 Awful11 ***** válasza:
Értem és írtam is, hogy ha az megvan akkor felesleges ilyet venned, max. vegyél fehérjét és multivitamint, de annál több nem kell!
2013. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!