Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dr. Chen Acai Berry Kapszuláró...

Dr. Chen Acai Berry Kapszuláról Vélemények? Mennyi idő után látványos a hatása?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azt tudom mondani mint már nagyon sokszor, diéta nélkül semmit sem ér. a látványos hatás meg egyéb parasztvakító dumákat felejtsd el.
2013. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél Dr. Chen omega3 kapszulát. Minthogy az acai-tól fogyni nem fogsz, akkor már az omega3 jót tenne az egészségednek.

Ha meg fogyni szeretnél, muszáj lenne úgy is enni, máskülönben nem fog menni, senkinek sem megy. A fogyiszereket mindig csak reklámozzák, de a kamu fényképeken kívül kik is azok akiknek bejött ilyen szer, táplálékkiegészítő? Igazából senkinek, 1-2 embernek a kemény gyógyszerek látványban fogyást okoztak, de zsírból ők sem sokat fogytak. Meg hát lényegében drogosok lettek.

2013. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lesz igazán látványos,ha karóba húznak !
2013. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H1 válasza:
Én vettem. 30 napig szedtem, de semmi. Se látványos, se látványtalan :D
2013. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is kipróbáltam, de mellette odafigyeltem az kajára is. Így lement kb 3 kiló egy hónap alatt, de nem tudom, melyiknek volt nagyobb szerepe ebben. Lehetséges, fontos volt, hogy hittem benne! Sok szerencsét!
2013. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pistus válasza:
Nagy átverés! Ha koplalsz fogysz. Próbáltam már sok ilyen szarságot Acai Berry, Articsóka stb. Lusta vagyok, de a meló, és a sport fogyaszt. Ne dőlj be egyiknek sem, mert csak a pénzed után fogsz sírni, és magadat hibáztatod a hiszékenységedért, mint én.
2013. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 John42 válasza:

Nem tudom honét jön Acai-hoz mindenkinek a fogyás mániája?

Ez elsősorban ANTIOXIDÁNS! Segíthet az érrendszeri folyamatokban, immunrendszernek, anyagcsere..

Ez bőségesen sok, ha ezekre valóban jó hatással van.

Nem a fogyás körül forog csak a világ. A fogyás a kaja változtatás, mozgás kérdése... és a finomított szénhidrátokat elfelejteni és általában csökkenteni.

2016. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!