Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit ajánlatok? Es milyen...

Kiss Miltiádész kérdése:

Mit ajánlatok? Es milyen edzés tervet?

Figyelt kérdés
részletes edzés tervet irnatok nekem ? mell kar minden.95 kg vagyok es 180cm es vmi zsiregetot is ami hatásos futni es edzeni is járok meg mit érdemes mellé szedni

#fogyókúra edzésterv
2013. febr. 21. 09:24
 1/3 dieta ***** válasza:
Amennyiben megmaradsz a változatos étrendnél Nincs szükség kémiailag előállított kiegészítőkre. A napi kalória bevitelt csökkentsd 500 kcal-al . Az étrended ne tartalmazom 30% nál több zsírt ,fehérje 15-20 % fele növényi fele állati eredetű ,szénhidrát 50-55% lehetőleg minél kevesebb cukor.
2013. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii de sztem még veszek vmi zsirégetőt csak aztnemtom hogy azt a l-klarin izzét vagy a thermo-s jobb? biotech ??
2013. febr. 21. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
2 rossz közül egy nagy pofonnyi optimizmus kell, hogy elhidd van egy jobb. Egyik sem jobb, kamu, átverés, pénzlehúzás. És amíg ilyeneket keresel, addig is kerülgeted a keményítőszegény, tejmentes táplálkozást ami normalizálná az anyagcseréd, segítene a fogyásban.
2013. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!