Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 20db Adipex Retard kapszulától...

Telefunken kérdése:

20db Adipex Retard kapszulától mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
160cm,76kg vagyok
2013. febr. 23. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem tőle fogsz fogyni. Ez a gyógyszer(ahogy az összes többi) nem fogyaszt. Ez csak étvágycsökkentő, fogyasztószerek nem léteznek. Mivel csökkenti az étvágyad, kevesebbet eszel, valószínűleg kalóriadeficit jön létre, ami miatt súlycsökkenés lesz, de még mindig az étrendedtől függ teljes mértékben, hogy mennyi. Lesz izomveszteség is bőven, mivel a diétád biztosan nem jó, ha már "fogyasztószereket" hívod segítségül.
2013. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Csatlakozom az előző kommentelőhöz.

De még szeretnélek azzal is "bátorítani" hogy ha elnyomod az étvágyadat és emiatt eszel keveset, szinte koplalsz, Lelassul az anyagcseréd, ezután a tested jóval hatékonyabban építi be a zsírt mint előtte, vagyis sikerülni fog rövid idő alatt visszahíznod a leadottat, sőt még, több is lesz rajtad.

2013. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
én szedtem. 20db-ot akarok most én is rendelni. Hogy te mennyit fogsz, az azon múlik, mennyi vagy most, hány cm, stb. Ne mondjátok, h nem fog... ha nem eszik, akkor fogyni fog. Márpedig az adi elveszi az étvágyat.
2013. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, még annyit:


ÉN PRÓBÁLTAM...ÉS TI????

2013. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Azt írtuk, hogy nem a tabletta fogyaszt, hanem az étvágycsökkenés miatt fogysz, amit a tabletta okoz. Attól, hogy valami csökkenti az étvágyat, meg nem fogyaszt. Szövegértés egyes.
2013. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

ha csökkenti az étvágyat (nekem mondjuk teljesen elvette)a = azzal, hogy kevesebbet eszel (jóval kevesebbet)


ha kevesebbet visz be, mint amennyit elfogyaszt, az -kalória, vagyis fogyni fog


én szinte semmit sem ettem, vagyis kevesebbet vittem be, int amit elhasználtam


szövegértés 1es nem hiszem hogy összeegyeztethető lenne a diplomámmal... ja és ha már szövegértés... mi is volt a kérdés??? mert ha jól látom, TE nem tudtad értelmezni, hiszen NEM arra válaszoltál

2013. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan ezt írtam az első hozzászólásomban, olvass vissza, te értelmiségi.
2013. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
de te retard, azért nem fog enni, mert nem lesz éhes, ez pedig a gyógyszer hatása!!!!
2013. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

angavalion válasza nem állja meg a helyét, mivel az adipex emeli a pulzusszámot, így felpörgeti az anyagcserét is.

Én alapban hiába étkezek kalóriadeficitesen, mégse fogyok egy dekát se.

Én úgy emlékszem másfél hónap alatt szedtem be 20 tablettát, 7 kilót fyogytam.

2013. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor te egy igazi auschwitzi dagadt lennél:D
2013. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!