Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni az adipex...

Le lehet fogyni az adipex retard kapszulától?

Figyelt kérdés
18éves vok 173cm és 95kg sajnos....
2008. jún. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem, de sok ismerősömön segített, nagyon erős étvágycsökkentő, de sok mellékhatása lehet.
2008. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
Szia! szerintem ezt ne szed mert 90 százaléka anfetamin ! Én is szedtem mert a szülés utáni kiloktol nem tudtam lefogyni kb 1 hétig szedtem és fogytam is tölle 4 kg de a szivemet kicsinálta idegorvoshoz kellet mennyek
2008. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%

Abszolút működik, szerintem a legjobb fogyókúrás gyógyszer.


Nincsen benne egy milligramm amfetamin sem, mert phentermine a hatóanyaga! A neten rengeteg információt lehet olvasni róla csak keresgélni kell. Már itt is van két ilyen téma, olvasd el azokat is. Viszont 18 évesen én nem szedném.

2008. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%

Nemtudom, mitől lenne ez a legjobb. Csak marha nagy divat a lusták között, akik nem akarnak sportolni. 18 évesen meg főleg kéne figyelni erre, ne rontsd el az alakodat ilyen gyógyszerekkel. Még szerencs, hogy egyre több a hamisítvány belőle (épp a kereslet miatt) úgyhogy sokan csak a pénzüket szórják rá és utána azt mondják, hogy nincs pénzük edzésre járni.

Az igazán jó fogyasztószerek mind veszélyesek és ezért nem kaphatóak hivatalosan. Hogy csak párat említsek, amik mind 100 X jobbak az Adipexnél (hatásossági sorrendben): Clenbuterol, Ephedrin, Cytomel, DNP.

Én még emlékszem, jó tíz éve még az ephedrin volt a sláger, aztán páran feldobták a pacskert tőle, betiltották és ma már alig szedi valaki.

2008. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%

Pár dolog az Adipexről:(mindenki olvassa el mielőtt belevágna a szedésébe).Legfontosabb leszögeznem hogy az Adipex egy nagyon erős GYÓGYSZER.Nem gyógynövény,nem táplálék kiegészítő,gyógyszer!Az Adipex több Uniós országban törzskönyvezve van,és sikeresen alkalmazzák jelentős túlsúly leküzdésére.Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer(hatóanyaga a phentermine)drasztikusan csökkenti az éhségérzetet,gyorsítja az anyagcserét.Az orvosok a szer rövid ideig való alkalmazását javasolják(max8hét).Ennyi idő után a szer hatása csökkenhet,igy érdemes szünetet tartani(6-8)hét,mielőtt a 2.kúrába kezdenénk ha szükséges.Napi adagja 1kapszula.Egyes esetekben emelhető napi 2re(én ezt kirívó esetekben ajánlom).A szedés tartama alatt nagyon fontos az emelt folyadékbevitel!

előfordulható mellékhatások az első pár napban:szájszárazság,elalvási nehézségek,a pulzus csekélyebb mértékü emelkedése.

MIKOR KELL ELKERÜLNI!!!

18év alatt,és 65év felett! Táplálkozási betegségek esetén(bulimia,anorexia), pxihiátriai betegségek,gyógyszer,ill.alkoholfüggőség esetén.Magas vérnyomás,szív és érrendszeri betegségek esetén.Súlyos vese ill.májbetegség esetén.Terhesség és szoptatás alatt!

TÉVHITEK!

Magyarországon nem betiltva van csupán nincs törzskönyvezve,de bármelyik háziorvos felirja receptre,csak épp ki kell menni kiváltani külföldre.

2008. jún. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Szia!Én 18 éves vagyok, 165cm, és 115 kg. Nekem az orvos a Reductilt írta fel. Csak az étvágyat csökkenti, nem fogyaszt, de segít hogy nagyon keveset egyél. Nekem bejött, semmi mellékhatása nincs. Már fogytam vele 4,5 kg.
2008. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
88%
Az Adipex jó! Ezzel fogytam le.
2008. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
80%

ha megnézitek a mellékhatásait hasonlít a speed-hez :D

a hatóanyaga egy amfetamin származék, amitől "pörögsz" nem vagy éhes, nem fáradsz el.

amúgy hatásos, én is mostanában fogom elkezdeni szedni :D

2009. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...elkezdtem szedni....első héten -4kg:) nem riossz...mellékhatást még nem észleltem...
2009. máj. 16. 20:30
 10/41 anonim válasza:
Szia! Lenne pár kérdésem hozzád, elkérhetném tőled az email-címed? köszönöm!
2009. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!