Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Lipo53 nevű fogyasztó tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, testtömegindexem normális de nyárra szeretnék leadni pár kilót (8-10 kg).

Heti 2x edzésnél többet sajnos nem tudok beszorítani a napirendembe, de hallottam erről a tablettáról és úgy gondoltam edzés mellé kipróbálnám.


2013. febr. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de olyan, hogy fogyasztó tabletta NINCS! Mind csak átverés.

Kalóriadeficittel és edzséssel lehet fogyni, nem ilyen szutykokkal.

2013. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne....
2013. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam és teljesen hasztalan!!! Mint írtam is heti 2x edzés mellett használtam de összesen 3 kilót sikerült leadni 4 hét alatt amit eddig csak kizárólag sporttal is el tudtam érni.

Elvileg van rá pénz visszafizetési garancia, úgyhogy most visszaküldöm a dobozt és kíváncsi vagyok vissza kapom e az árát...

2013. márc. 25. 17:51
 4/5 anonim válasza:
Vissza kaptad a pénzed? Mert én is így jártam, egy dekát sem fogytam tőle és szeretném a pénzem visszakapni.
2013. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kaptam vissza! :S Sajnos figyelmetlen voltam és azt hittem ha mindet beszedem (hátha akkor hat) és utána küldöm vissza az megfelel nekik. Telefonon felkerestem őket és ott felhívták rá a figyelmem, hogy csak akkor fizették volna vissza, ha 30 napon belül visszaküldöm a megkezdett dobozt. Természetesen ez az apróbetűs rész volt amit én nem olvastam el! :D

Én 8db-os kiszerelést vásároltam amit (heti 1 tabletta beszedésével) 2 hónapig szedtem így ezzel elestem a pénzvisszafizetéstől.

Neked sikerült esetleg visszakapni a pénzt?

2013. máj. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!