Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Közületek kit vertek át a...

Nagyontamas kérdése:

Közületek kit vertek át a WEIGT Loss fogyasztószerrel?

Figyelt kérdés

Itt ezen a helyen is hirdetik magukat, látszólag lehet hozzászólásokat is írni, de ha az a hozzászólás kritikus, azonnal kimoderálják.

Szerintem az összes bennhagyott dicséretet Ők maguk írták.



2013. márc. 12. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nem létezik fogyasztószer,a testeden lerakódót zsírt nem tudja leégetni semmilyen szer kivéve a krematóriumot...aki tanult biológiát az ált suliban az tudja...
2013. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
akit ilyen fogyasztó szerrel meg egyéb csodaszerekkel átvernek az meg is érdemli
2013. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Pont az ilyen hülye, lusta átverhető emberekből élnek :(
2013. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

hát az nem volt számodra egyértelmű, hogy az összes hozzászólásuk KAMU, akkor nincs miről beszélni.

a fogyáshoz 1 dolog kell:

egyél kevesebbet, mint amennyi kalóriát felhasználsz egy nap. Tudom ajánlani a kaloriabazis pont hu oldalt!

2013. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Biztos én írtam ki rosszul a kérdést.

A válaszolók zöme azt tételezi fel rólam, hogy kilószám eszem a fogyasztószereket, és most jól pofára estem. Valós szándékom pedig az, hogy fórumot adjak azoknak akiket tényleg átvertek, mert ők aztán nem adnak fórumot nekik.

Azzal pedig, hogy az átverteket lehülyézzük, úgy hiszem, pont a csalóknak a malmára hajtjuk a vizet.

2013. márc. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!