Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Flabelos gep hasznalata...

Flabelos gep hasznalata kozben dr. Kelen zsírégető krémet használnom szerintetek hatasos lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Érettségire tanulok használ ha a fejem alá tesze a könyvet+ a könyv felett facebookozok?
2013. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zsírégető krém... flabelos...

1. cukor, és zsír mentes étrend.

2. húzzál ki futni

3. ha nagyon akarod szedj L-karnitint, igyél zöld teát.


Kérdésre a válasz: NEM

2013. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom (segíteni nem lehet rajta, marad a sajnálkozás, de az őszinte) hogy sikerült megtalálnod 2 tökéletesen értelmetlen, átverő, pénzlehúzást a fogyás életmódbeli 'titkai' helyett.


A helyes (gyulladáscsökkentő, cukor-liszt szegény/mentes) táplálkozást, igazi testedzést.

2013. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kalap ibolyát sem ér.

Elsősorban az étrendre ügyelj.

2013. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
figyelek a taplalkozasra, tornazok is :) olyanok akik nem hasznaltak se a flabelost, se a kremet nem is ertem mit okoskodnak.. :D
2013. jún. 12. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt, hogy lementem a rohadt flabéloszra (ide képzeljünk sok-sok kedves szmájlit) és kipróbáltam. Sőt buszt is vezettem már, az is ráz-rezeg.


ÉS ? Milyen biokémiai összefüggést tanultál és melyik egyetemen arról, hogy ha rezeg alattad egy gép, akkor neked jobb lesz? Attól alacsonyabb lesz az inzulinszinted? Lecsökken az inzulinrezisztenciád? Hol hat ez a hormonrendszeredre?


Ehhez normális edzés kell, igazi edzés és első sorban igazi táplálkozás. Ne haragudj, a magyar nők nem esznek normálisan. És nagyon sokan hájasok is, és hormonbetegek. Mert glutént esztek. Ennyi.

2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Én heti 5X edzek 1 v. 2 órát, az alakommal nincs baj én a narancsbőr miatt járok flabélosra. Még csak a héten kezdtem, de akik régebb óta használják határozott bőr feszesedést tapasztaltak. Fogyi senki nem fog tőle szerintem, de jót tesz a vérkeringésnek és az anyagcserének is. Én régen a striákkal szenvedtem sokat és arra egy v-mi jó volt sport sport sport. Másfél éven keresztül szinte minden nap edzettem másfél órákat most még egy pici narancsbőröm van, de már belefáradtam a mindennapi edzésbe, ezért edzek kevesebbet. Párom régebben testépítő volt és sportedző, most is tart edzéseket Ő is mondta, hogy ez az egyetlen gép aminek vannak jótékony hatásai a szervezetre.

2013. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 10-20%-ot segít mint masszázs (merthogy ennyit a masszázsok is segíthetnek a vérkeringés helyi serkentésével) akkor is 80% marad a táplálkozásra. A nedvesítő búza és a tej elhagyására.
2013. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!