Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodiát szedek . Le tudok igy...

Hoodiát szedek . Le tudok igy fogyni? Tapasztalatok. Kérlek ne irjátok hogy ne szedjem mert már nem birom. --. Muszáj fogynom.

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el én nem szedek csak napi egyet mert nagyon elveszi az étvágyam és semmit nem ennék ha kettőt szednék. A-aerobik ozom. Is heti 1 szer. és heti egyszer kb futok sétálok . Lehetséges hogy lefogyjak 10 kilót kb 2 honap alatt?
2013. jún. 13. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De nem gondolod, hogyha abbahagyod a bogyó szedést akkor megint sokat (vagy inkább nem megfelelő dolgokat) fogsz enni mint előtte? Mi értelme leadni, ha visszaszeded?

Inkább ne szedd, egyél többet: húsokat, zöldségeket, gyümölcsöket, tojást. Ne egyél kenyeret, péksütit, cukrot. Meg persze mozogj, de azt írtad is, hogy mozgol.

2013. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én alapból nem eszem sokat.. a terhességemkor sajnos zabáltam és sok feljött ha le tudnék adni belőle..és a régi étrendem lenne nem hiznék..
2013. jún. 13. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:

10kilót simán leadsz 2hónap alatt koplalással. csak épp nem zsírból. De unalmas ezt már mindig leírni. Az étvágycsökkentés marhára nem visz közelebb a jobb alakhoz, így csak nagydagadtból, beteges kisdagadt leszel. De szedd csak ha akarod.

A normális megoldás az lenne hogy rendesen kajálsz mint ahogy az első írta és akkor nem lassul be az anyagcseréd meg nem bontod le a saját izomzatod az energiahiány miatt.

Zsírból fogyni nehéz, a zsír a legjobb energiaforrásunk és a legfőbb vésztartalékunk. Testsúlyt veszteni könnyű ,rengeteg vizet tárol a test, az izmokban könnyen hozzáférhatő cukor van stb. Az étvágynak oka van egy normális étrenddel pedig nem lennél éhes. Épp emiatt hosszútávon is garantáltan tartható. Az hogy fiatalabb korodban voltál hízékony egy dolog. Most ha komolyan gondolod akkor gyakran ,sok zöldséget és húst kéne enni ,meg majdnem minden nap mozogni. Ebből később szabad engedni ha elérted a célod de az alapnak nagyából meg kell maradnia. Olyan a tested amilyen az életmódod.

2013. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocsi ,kihagytam egy nemet:

Az hogy fiatalabb korodban nem voltál hízékony egy dolog. Ahogy telik az idő mindenki egyre könnyebben raktároz zsírt. Tehát egyre nagyobb jelentősége van az életmódnak. Egy gyerek még az állandó csokizabalástól sem feltétlen kövér. Egy felnőttön már többnyire meglátszik rendesen.

2013. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy igy van..de már próbáltam .. nem eszem sokat egyébbként sem.. nme tudom milyen lenne akkor a jo étrend.....nem ülök neki zsiros szalonnáknak nem eszem sok tésztát sem kenyeret.. eszek de nem sokat.. mint anná a gyerek előtt de akkor nem hiztam ... ezért nem értem ha nem eszek többen akkor mért nem megy le.. nem is vagyok az az otthonülő elhagyom magam tipus állandó mozgásban vagyok és 1 hete járok aerobicra is és futom.. hátha igy jo lesz.. .. nem értem az egészet .. akkor hogy kezdjem meg a kis zsirpárnák leadását? ha tornázok csak és nem eszem kevesebbet ennél is .. akkor nem megy 1 kilo sem.. old ma még regge egylet kenyeret ettem egy szalámival paradicsommal..kb 3 kor fogok enni ebédet ami ma sült csirkecomb lesz főtt krumplival. vacsira meg eszek 1 almát..
2013. jún. 13. 11:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Edd. Le tudsz vele fogyni.

Csak mellette ne egyél hizlaló malactáp kajákat, hanem ragaszkodj a húsokhoz, zöldségekhez.

2013. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez az egészséges életmód csak ilyen nagyjából megoldás (a legtöbb ember, 90%, simán súlyt veszít vele. Nagyon hosszútávon pedig bárki.

Ha valaki előtte sem evett sokat, nincs is rajta óriási felesleg, be van lassulva kicsit az anyagcseréje, akkor előfordulhat hogy nem fogy. Meg olyan buktatók is szoktak lenni hogy mindennap megiszik valaki 2l cukros üdítőt meg tejet és azzal nem számol.

Kenyér meg krumpli helyett valami zöldségköret kéne és napi 5 étkezés legalább. Ja és heti fél-egy kiló súlyvesztés reális de az első pár hét ebbe nem feltétlen számít bele. Még most esett le hogy "estére csak egy almát" - neked nem kicsit hanem nagyon be van lassulva az enyagcseréd, és mivel kevés tápanyaghoz jutsz a tested próbál spórolni vele a túlélés érdekében. Főleg a zsírral mert az agy egyik legfontosabb tápanyag számára. Te még ezt a nagyjából megoldást is csak nagyon nagyjából csinálod jelenleg.Többet kéne enni.



Van egyébként szakszerű megoldás is - tudom hogy sokkal körülményesebb mint az étvágy csökkentés de azzal ellentétben legalább működik. Ha tényleg komolyan gondolod.

Kiszámolod a testsúlyod alapján mennyi fehérjére szénhidrátra és zsírra van szükséged, és azt tiszta jó minőségű kajákból viszed be, nincs egy falat félreevés sem. Mérni kell hozzá meg számolgatni hogy mibe mennyi tápanyag van, és magadra külön főzni. Sok vizet meg rostot is kell fogyasztani. Mozgásnak pedig heti 3 súlyzós vagy saját testsúlyos edzés + heti 3-6 gyaloglás, biciklizés, úszás vagy hasonló az optimális.


Szerintem étkezz gyakrabban, egészségesebben.(zöldségek, olajos magvak stb.) De ha érdekel a precíz megoldás szívesen leírom a konkrétumokat.

2013. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zabmester válasza:
Nekem nem volt vele jó tapasztalatom. Két hétig szedtem, de nem éreztem, hogy csökkentette volna az étvágyamat, ugyanúgy éhes voltam. Egyetlen hatását tapasztaltam: baromi álmos voltam tőle állandóan. Szóval én megbántam, hogy kidobtam rá egy rakat pénzt, mert egyáltalán nem jött be.
2013. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

" Meg olyan buktatók is szoktak lenni hogy mindennap megiszik valaki 2l cukros üdítőt meg tejet és azzal nem számol. "


Csak ez már kívül esik az 'egészséges' életmód határain. Így persze hogy nem megy. De még 1l tej vagy üdcsi, sőt akár 1l gyümilével sem. De senki nem monda, hogy 1l cukros lé (merthogy több mint 1 kg gyümölcs leve is cukros lé végső soron) vagy a borjakat hizlaló speciális táplálék belefér az 'egészséges' táplálkozásba :D

2013. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen igen, úgy értettem hogy azzal nem számol hogy az innivalók is piszok cukrosak tudnak lenni és azokat is el kell hagyni
2013. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!