Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szed, vagy szedett valaki P57...

Szed, vagy szedett valaki P57 Hoodia kapszulát? Mik a tapasztalatok, kinek mennyit sikerült tőle fogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 17:32
 1/2 anonim válasza:
0%
Semmire sem jó
2010. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Szia!


Körülbelül egy hónappal ezelőtt kezdtem el szedni, és nagyon megtetszett, mivel olvastam, hogy 100%-ig növényi eredetű. Ezért bátran bele is vágtam, és azóta (pontosan nem tudom mennyit fogytam, nem szoktam magam mérni, számomra elég ha látom) de nagyon látszik a hatása, és többen meg is dicsértek, és ez nekem elég is. :) Persze ami a legfontosabb, hogy jobban, könnyebben érzem magam azóta. Viszont olyat is hallottam, hogy van akinek nem válik be, meg hogy szerinte nem ér az egész semmit, nekem kifejezettem bevált."

2012. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!