Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van akinek sikerült a citrom...

Van akinek sikerült a citrom diéta?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni de előtte gonolom megkérdezem..:)

#diéta #Citrom diéta
2013. júl. 6. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
El akarod kezdeni... mert? :D
2013. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék egy kicsit fogyni de minden nap 2 órát edzek meg nem eszek egészségtelenül sőt.. de nem is hízok de nem is fogyok.. de én szeretnék így nyárra 1-2 kilót leadni..:) és ismerőseim is mondták hogy náluk bevált :)
2013. júl. 6. 16:45
 3/6 A kérdező kommentje:
De zsírból szeretnék leadni!! Mert van rajtam sok izom de háj is van:D
2013. júl. 6. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem bevált: wc-n voltam és dobtam egy kis 'citromot', 1 kiló fogyás.


Ha tényleg fogyni akarsz, akkor zöldségeket és húst eszel, barna kenyér, barna rizs, joghurt és egyéb töltelékek nélkül.

Azt kell feltételeznem, hogy valamilyen kenyeres, tésztás, rizses kaja vagy tejtermékek vannak az étrendedben. Namármost ezek simán akadályozzák a fogyást. Erre nem egy kúra a megoldás, hanem a fölösleges keményítő, tejfehérje elhagyása. Oké, ezt citromkúra alatt is elhagyod de a kúra alatt ehetnél zöldségeket és húst, hogy ne éhezz. Ha meg zöldséget és húst eszel, akkor minek kúra, ez maga a legegyszerűbb alap, letisztult táplálkozás szálkás és erős, egészséges testhez.

2013. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:) de ha rendesen eszek és csinálom a diétát akkor mondjuk zsírból 2 kiló mikorra megy le?:)
2013. júl. 6. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

2-3 hét alatt.


Nagyon megosztó ám, hogy mi a rendes evés, és tucat dologtól függ hogy milyen ütemben fogyhatsz, az étkezés összetétele csak egy. Leegyszerűsítve, ha értelmes dolgokat eszel, 2-3 hét alatt leadsz ennyit. Max 1 hó.

2013. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!