Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek tapasztalat Lipo 9...

Kenzoo88 kérdése:

Valakinek tapasztalat Lipo 9 Burn zsírégetőről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy érdemes e venni ilyet. Mert diétázok (elég keményen) és kondizok is, de szeretnél minél hamarabb és egyszerűbben lefogyni mert szörnyen utálom magam így,vagy valami egyéb zsírégető ami segíthet +-ba?15F/88Kg/170cm Egészségem nem érdekel, köszi nem kell hozzá komment :)
2013. júl. 6. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Senkit sem érdekel a világon az egészséged, nem kell leírni hogy téged sem.


Nem létezik zsírégető :) Ez akkor is igaz marad, ha az életedet tennéd rá egy szerre :)


Zsírégetéshez alacsony inzulinszint és magas glukagonszint kell, vagy kalóriadeficit. Tehát vagy a cukorfogyasztás csökkentése (elhagyása) vagy a mértékletes evés. Nekem van egy szerem (c-vitamin de neked ráírnám hogy zsírégető) ami természetesen használ, és akkor nekem adnál pénzt hogy átverést kaphass. És ennek értelme is lenne, ha én kapok pénzt az jó!

Ha valami kamu gyártó azoknak ne higgy.

2013. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!