Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt ajánlotok?...

Kenzoo88 kérdése:

Milyen zsírégetőt ajánlotok? Milyet használjak?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyet érdemes venni aránylag olcsón. Mert diétázok (elég keményen) és kondizok is, de szeretnél minél hamarabb és egyszerűbben lefogyni mert szörnyen utálom magam így. 15F/88Kg/170cm Egészségem nem érdekel, csak, hogy minél hamarabb megszabaduljak legalább 10-20 kg feleslegtől :)

2013. júl. 6. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem léteznek zsírégetők, attól hogy valamire ráírják még nem az.


15 évesen 11 után aludni kéne, ez segítené a fogyást, jóval hatékonyabban mint a nemlétező 'zsírégetők'.


Én éjjel 1-kor írok, de nem is panaszkodom hogyan fogyjak vagy hogy kialvatlan vagyok, ez a különbség.

2013. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Normális étrenddel szépen lefogysz.
2013. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

00:59-s


A kérdező nem kioktatást kért barátom!

2013. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahh, ez csak válasz volt. Egyéni érzékenység kérdése, hogy valaki éppen sérült és megbántódik a segítő szándékon. 15 éves fiú már valószínűleg kinőtt ebből és nem fog, barátom. :)
2013. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 poiu ***** válasza:
Omega 3, zöld tea.
2013. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Omega 3-ból több fajta is van ha jól tudom. Melyiket érdemes használni? Linket tudnál küldeni? :)
2013. júl. 7. 14:37
 7/15 anonim válasza:
most le fognak szolni de a Hoodia az segit.. elfelejtesz enni persz enm monodm eszel tehát nem éhezel de jelentősen kevesebbet birsz.
2013. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Használtam is, itt van előttem, de megromlott, de nincs rá szükségem mert ma is csak ebédeltem, és nem kell kaja, nem vagyok éhes, 1 hét alatt összeszűkítettem a gyomrom, már csak az kéne, hogy valami meggyorsítsa a fogyást :)
2013. júl. 7. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha 'túl' keveset eszel, az meglassítja a fogyást. Persze nem kell napi 5x enni, a napi 1-2 étkezés jó, de ha kevés a mennyiség, akkor lelassul az anyagcsere hogy ne halj éhen. Így azért macera fogyni.


Na így én is zsírégetőt keresnék. Kár hogy nincs.

Halolaj, disznóolaj, sok zöldség, hús, kókuszzsír.. ha elég normális ételt eszel 1-2 étkezésre, akkor fogyni fogsz. Ha kevés akkor meg nem mert védekezik a szervezet, nem csodálatos az alkalmazkodókészségünk?

2013. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jó úton haladsz az anorexia felé.

Mi az, hogy az egészséged nem érdekel? Hát érdekeljen barátom, mert abból csak egy van.

A Hoodiáról én is jókat hallottam, de olyat is, hogy valaki kórházba került tőle, szóval csak óvatosan ezekkel.

2013. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!