Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Minek a segitsegevel fogyhatok...

Minek a segitsegevel fogyhatok "Acacia" vékonyra? :/:O

Figyelt kérdés

172 cm vagyok és 53 kg.

Acacia 175 cm es 50 kg.

Szóval 6 kg-ot kellene leadni, hogy olyan szép vékony legyek, mint ő.

Már 2 éve fogyózom és elég jól megy, 62 kg-ról indultam:) milyen gyógyszer segítségével fogyhatok még többet?

Sportolok rendesen és normális, egészséges ételeket eszem, normális mennyiségben.

De mégis kövérnek érzem magam:( Nem kell itt most lehurrogni, inkább segítséget várnék!:)


2013. aug. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha segitseget kersz,akkor legyszi fordulj orvoshoz,mig nem kesö:)))!!!Es ez most nem lehurrogas,hisz mar igy is vekony vagy,de te meg mindig kövernek erzed magad!!!!Ember,tudataaban vagy annak,ha meg 6 kilot lefogysz,akkor hogy tönkreteszed magad??!!
2013. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

ez már anorexia.

Orvoshoz kell fordulnod.

És ez nem lehurrogás, hanem segítség.

2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elöttem szolonak.Ez mar ANOREXIA,lassu öngyilkossag!

Különben is ez az "Acacia" nem szep vekony,hanem mar korosan gebe.Azaz minden,csak nem szep.A pasik sem szeretik a csontvazakat.Fuj!

Tuti,hogy (ön)kepzavarban szenvedsz.

A környezeted mit szol ehhez?

2013. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na megnéztem ki is ez az Acacia. Hát konkrétan kirázott tőle a hideg!
2013. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tudod nem mindegy hogy valaki az alkatától fogva vékony (mint ő) vagy agyonéhezteted magad és csontkollekció leszel undorítóan nevetséges testarányokkal. ha a csontszerkezeted alapból nem ilyen mint az övé a büdös életben nem fogsz így kinézni.
2013. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös:miert,szerintem a kerdezö is eleg vekony mar.Honnan tudod,hogy milyen a csontszerkezete?De nem is ez a lenyeg,engem a legjobban az haborit fel,hogy valaki szandekosan tönkre akarja magat tenni,csak mert van egy ilyen kis hülye amerikai p*csa.Nem tudom,mi olyan szep rajta...
2013. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!