Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek lehet almaecetes...

Szerintetek lehet almaecetes vízzel fogyni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Max kiegészítésnek jó diéta és mozgás mellé.
2013. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam régebben. Egy biztos, hogy nekem elvette az étvágyamat, kaja előtt megittam nem tudom, 10-20 perccel, nem emlékszem pontosan, de volt olyan, hogy nem is ettem utána...bár az ízét is meg kell szokni :)

Úgyhogy kiegészítésnek jó, de csak ettől nyilván nem lehet csodát várni..

2013. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
NEM, NEM LEHET !!!
2013. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
52%
Hát nekem elég undorító íze volt, lehet sokat raktam a vízbe :S De nem bírtam meginni... Az emésztésnek mindenféleképpen jót tesz, sok jót hallani róla! Szerintem kiegészítésként lehet alkalmazni, csak ne ettől várjunk csodákat :)
2013. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én sok jót olvastam róla, de semmi eredmény.. :(
2013. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, (habár jó a tiszta víz is) de attól függ a hatás, hogy egyszerre hány literrel próbálkozol és milyen gyakran viszed fel a hegyre futólépésben vagy erőltetett menetben. Közben lehet pihebnni eleinte, ha még nem vagy edzésben. Legalább 2-szer 5-10 literrel próbálkozz mindkét kezedben. Így és leginkább ilyen formán használva biztosan jelentkezik a hatás.


Persze ha egy 15-20 kilós bringát tolsz fel a hegyre, az is hasonló eredményt adhat. Azzal még lefelé jönni is lehet. Ez most komoly! Ez a testmozgás szerintem többet és az ilyen lötyiknél.

2013. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 geohunter válasza:
Lehet, ha csak ha mellette kiegészítésként napi 3 kilómétert lefutsz, és megcsinálsz 200 felülést.
2013. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kertesz Adam válasza:
Sokkal könnyebben, mint szalonnával, és tésztafélékkel ;)
2013. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szegény kérdezőnek elege lehet a válaszainkból, pedig egyikünk se ír butaságot. Inkább az a baj, hogy mindenki a könnyű megoldást szeretné megtalálni a súly vesztéshez és a jó alak elnyeréséhez. pedig az csak egy álom.


Ahhoz nem csak néhányszor kell megdolgozni valami kellemes sporttal, sportos mozgással hanem rendszeresen karban kell tartani a testünket jólesően, intenzív mozgással. (Nem szabad elfelejteni, a szex is intenzív mozgás ha jól csináljuk!) Amellett a diéta és esetleg étrend kiegészítők persze segíthetnek, De semmiképp nem helyette.


Almaecetes víz meg jöhet az intenzív és jól megizzasztó testmozgás után. Még jól is fog esni ha nem túl tömény.

Így tényleg fogyaszt az almaecetes víz!

2013. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok okos választ.
2013. aug. 17. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!