Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogyni szeretnék persze...

Ha fogyni szeretnék persze diétával mozgással! Akkor segít e a protein turmix? Ugye nem leszek tőle nagyon izmos? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

remélem ezt nem gondoltad komolyan.

annyi köze van az izmosodáshoz mint a húsnak, önmagában semennyi.

Ha évekig magas a fehérje beviteled és mellé kemény súlyzós edzést végzel akkor megközelítheted egy fitnessmodell izomzatát de még mindig messze leszel attól hogy férfiasan izmos legyél, az csak szteroidokkal lenne elérhető, kajával nem. Akkor sem ha az a kaja táplálék kiegészítő formában van.

A protein turmix a fogyáshoz VAGY izmosodáshoz megfelelő tápanyagbevitel elérésében segít, de azt meg lehet oldani csak szilárd kajákból is. Önmagában a megfelelő tápanyagbeviteltől azonban senki nem izmosodik, ahhoz megfelelő edzést is kell végezni.

2013. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adam9211 ***** válasza:
100%
Igen, segíthet! Kiválthatsz vele egy étkezést ha teszel még bele zabpelyhet! Én is használom diétában... Reggel 40g zabpehellyel iszom és edzés után natúran! Zabpehely alacsony vércukor indexű, az egyik legjobb összetett szénhidrátforrás diétában a hántolt árpa után! Az izmosodástól nem kell tartani, nehogy azt hidd, hogy olyan könnyű izmot felszedni! Az több hónap (év) kemény súlyzós edzés + tömegnövelő étrend! Diétás étrend mellett nem tudsz, vagy nagyon minimálisan tudsz izmosodni, de a nagyobb darabok azért imádkoznak, hogy hasonló étrend mellett megtartsák az izomzatot! :)
2013. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye nem leszek tőle nagyon izmos? - ne maaaar, hany eves vagy?????


Nem attol leszel izmos, hogy mit eszel/iszol, vagy mit nem, sot a mozgastol sem. En is egesz nap mozgok, vezetek, ulok, gepelek, fekszek, sexelek, fesulkodok, rajzolok stb... megsem leszek izmos.


Amitol az ember izmos lesz az a sport, es azon belul is az erosito gyakorlatok. Elkezdtem futni lassan egy eve. Egy deka izomzat nem latszott meg rajtam, marmint biztos epitettem uj izmokat, de nem volt feltuno.


Elkezdtem par honapja fekvotamaszozni meg huzodzkodni meg labemelni. A karom/vallam/hasfal elkezdett izmosodni, szep definiciok jelennek meg, foleg ha rafeszitek.


Izmosodni a protein turmixtol nem fogsz, ha fejre allsz akkor sem. Viszont ha tul sokat viszel be belole es nem sportolsz rendesen, akkor meg hizhatsz is...

2013. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél húst és..

ne foglalkozz feldolgozott termékekkel. Bonyolítanád csak vele az életedet. Edd meg a húst zöldséggel, jó szándékkal írom, hogy ne gondolkodj többet, turmixokon stb. Fölösleges.

2013. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!