Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezek a fogyókúra szerek...

Ezek a fogyókúra szerek működnek? Lent a többi!

Figyelt kérdés
pl van ez a greencafe meg hasonlók. tudtok példákat mondani ami tényleg hatásos ! :) sport mellet sokat besegít a fogyásnak olyanokat ! ha írtok pl-at akkor 1hónap allat mennyit fogytatok?

2013. aug. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi az a sor kimaradt hogy a táplálkozáson múlik az egész és fogyasztószerek pedig nem léteznek.
2013. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyást segítő szerek vannak, mely nevéből következik, hogy akkor hatásos, ha sikerül ráállni a fogyásra anélkül is, ez csak kicsit besegít. Persze ilyenkor viszont felvetődhet a kérdés, hogy a szer nélkül is lehet, hogy ugyanannyi lett volna-e a fogyás? Szerintem legtöbb esetben a placebó hatás miatt tulajdonítanak legtöbb szernek jelentőséget, ami csak az akaratukat erősítette meg, mert hittek benne. Ha nincs rendben az étrend, akkor hiába a sport, hiába bármilyen szer, pénzkidobás ilyesmit venni. Szerintem csak akkor érdemes, amikor már tényleg nagyon kevés zsír van csak. Ha valaki még is venne, akkor talán az L-karnitinre szavaznék, amit sport előtt fél órával érdemes bevinni.
2013. aug. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit az L-karnitinról, hogy nem Norbis,DM-s,stb. féle legyen, amiben alig van hatóanyag, hanem testépítő táplálékkiegészítő boltban kapható. Viszonyításként némelyik "zsírégetőben" 50-100 mg található adagonként, de hogy hatásos legyen legalább 1500-2000 mg kell egy nap. Nem érdemes szétosztani, ha napi egyszer van sportolás, akkor inkább előtte a napi adagot, mivel a zsírt segíti energiává alakítani, ami pl. tv nézés közben nehezebben valósul meg.
2013. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csizia ***** válasza:
Nem véletlenül van a dobozon, hogy sportolóknak testépítőknek. Speciel én olyat izzadok a karnitintól az otthoni zsákolásnál 30-40 perc alatt, hogy teljes egészében látom a tükörképemet az izzadságomba. :) A pólóm meg olyan mintha beledobtam volna a kádba. Jó cucc a karnitin szerintem annak aki már felépített egy masszív izomzatot és hosszú ideig bírja a maximális erőkifejtést.
2013. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!