Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta valaki a P57 Hoodia...

Próbálta valaki a P57 Hoodia kapszulát? Milyen?

Figyelt kérdés

Hol vettétek és mennyiért? Mik voltak a tapasztalataitok? Használt? Mi a különbség a spray és a kapszula között?

Interneten olcsóbban elég kockázatos venni...Meg azt olvastam hogy van,akinek baja lett tőle,meg akinek nem használt. Olyanok véleményére vagyok kíváncsi,akik próbálták. Köszönöm!



2013. szept. 10. 22:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a spray kevésbé ártalmas,mint a kapszula? Mit gondoltok?
2013. szept. 10. 22:56
 2/12 anonim válasza:
2013. szept. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne ártalmas egy francos növényi kivonatos cucc, nézd meg mi van benne. Semmi értelmes..


Használt annak, aki beképzelte magának hogy kevésbé éhes. Te fogynál ha kevesebbet ennél? Ugyan úgy kenyeret, tejet, cukrot ennél, csak kevesebbet? Akkor sajnos nem igazán.

2013. szept. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Normális étrenddel semmi szükség sem kapszulákra, sem spayekre.
2013. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
9 szemet bírtam belőle bevenni. A 9. szem után összeestem, mert nagyon pörgetett. 120 volt a a pulzusom. Soha többet nem próbálkozok ilyenekkel, nem is értem, miért próbáltam ki :S Ha valaki egészségesen eszik, sokat mozog, nem bűnözget 6 után akkor le tud fogyni.
2013. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos valóban növeli a vérnyomást.. nálam is ez volt... akkor beszéltem az orvosommal, aki azt mondta ezeket felejtsem el több kárt okoznak mint hasznot.. orvostechniaki eszközt kell használni, mert azok elég komolyan be vannak vizsgálva... fatblockot javasolta.. -5 kg eddig.. diéta nélkül..
2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bevizsgált gyógyszereknek is van mellékhatása kivétel nélkül.

Nem egyszerűbb egy megfelelő étrendet követni?

2013. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10 napja szedtem a kapszulát. Tény, hogy 2,5 kg lement. A hatását nem minden nap ugyanúgy éreztem. A hétvégén "eldicsekedtem" orvos nővéremnek a szer hatásáról, és elég erős fejmosást kaptam tőle. Az elmúlt hónapban halt meg egy 20 éves lány eddig tisztázatlan okokból kialakult agyi idegkárosodás miatt. 1 hónapja szedte a hoodiát. Ezen kívül két olyan esetről tudott a kórházban, hogy a hoodia kapszula miatt a páciensek felkerültek a szívtranszplantációs listára. Az ország egyik leghíresebb toxikológusának a véleménye szerint: "nem véletlenül nem lehet gyógyszertárban kapni"
2013. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem egyébként mellékhatásként nem volt erős szívdobogás, annyira nagyon észrevehetően az étvágyamat sem vette el, csak 1-2 nap éreztem ilyet. Ami nagyon feltűnő és zavaró hatás az az, hogy folyamatosan ki volt száradva a szám. a kapszula bevétele(délben vettem be) után pár órával kb 2-3 liter vizet meg kellett innom, de ez sem volt elég.
2013. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__4..


Ide már írtam egy választ, neked is csak ugyanezt mesélném el! :D

A többi vészmadárkodónak pedig: Nekem nem tett tönkre semmit, nem alakult ki hiánybetegség és nem is haltam bele! :D

A spray-t is használtam, de effektíve olyan barna (feketébe hajló) lett tőle a fogam belseje, mintha szurokkal mosnék fogat, ráadásul nem is vette el az étvágyamat! Az, ami a fenti linken van, na az használt! Csak ajánlani tudom, viszont nyilván mindenki maga érzi, hogy jót tesz-e neki, vagy sem! Azért annyira legyen már mindenki felnőtt, hogy ha negatív jeleket, vagy súlyos mellékhatásokat tapasztal, akkor abbahagyja a szedést, aztán csókolom! :D

Amúgy pedig sok sikert hozzá! :D

2013. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!