Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia p57 és edzés? Lent...

Hoodia p57 és edzés? Lent részletesen

Figyelt kérdés

Néhány hete ment tönkre a kapcsolatom. 2és fél év után kicsit megviselt a dolog, nem tudtam enni így ment le pár kiló. Szeretném ezt picit a saját javamra fordítani, és ha ennyit sikerült, szeretném folytatni. Arra gondoltam, hogy vásárolok hoodiát innen: [link]


Mellé napi 15perc edzés. Enni nem nagyon eszek még mindig. Reggel, mikor el jövök otthonról aztán maximum este kicsit mikor haza esek.

A kérdés az lenne, hogy valakinél ez be vált-e már?

98 kiló vagyok most és 174 centi :(



2013. szept. 24. 08:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szeretnék csatlakozni a privát levelezéshez, megosztani a tapasztalatokat, ha még lehet!

M

2013. okt. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
elmondanad, hogy bevalt e neked?
2014. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is erről az oldalról rendeltem és 2 hónap alatt 6,5 kg:)

Mellékhatásként azt érzem,hogy igy kevesebb súllyal már van kedvem kicsit mozogni is :)

2014. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én a sima kötőjeles oldaról rendeltem, mert tudom, hogy az nem hamisítvány, ezt az oldalt sajnos nem ismerem..győzödj meg, hogy tényleg jó-e.
2014. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha szeded a hoodiát akkor úgysem fogod kívánni az ételt (tapasztalat), úgyhogy ne azon görcsölj, hogy mikor eszel. mondjuk a reggelit ne hagyd ki, de utána meg annyit egyél amennyi jól esik. szerintem így simán le tudsz fogyni, csak szedd a bogyot.
2015. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!