Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tuti edzés terv? SOS?...

Egy tuti edzés terv? SOS? (lent részletesen)

Figyelt kérdés
Nos: Nekem egy olyan problémám lenne hogy 14 éves és 75 kg vagyok (tehát nem kérdés hogy KÖVÉR) de kéne valami tuti edzés terv vagy valami mert nyárra formába akarom hozni magamat! De amúgy annyira nem látszik rajtam hogy kövér lennék ,csak a combom ..... nagy!! -_- De az a baj hogy a futás nem az erősségem megy amúgy is aszthmás vagyok, szóval könnyed fulladok! -_- De viszont imádom a salátákat és tonna számra eszem! :) (nem tom ez jó e?) és a baj hogy kolis is vagyok ahol tömik belénk a sok zsíros sz@r kajákat is :S! Tehát akkor mi legyen? Mert én legalább május végére azért szeretnék vagy 5-10 kg-t leadni! De hogyan? A válaszokat előre is köszi!! :)
2011. márc. 26. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy 14 éves és 75 kg, még NEM jelenti, azt, hogy kövér vagy, az attól függ, hogy milyen magas vagy, meg fiú vagy lány.
2011. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lány 156! :S De edzés terv kéne! :P
2011. márc. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!