Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Juharszirup diétában a cayenne...

Juharszirup diétában a cayenne borsot lehet valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt vki megtámadna, tudom h ez egy léböjt, tisztító kúra!!! a kérdésre válaszoljatok, köszönöm!
2009. dec. 1. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Majd azt én eldöntöm, hogy mire válaszolok, légyszives ne utasítgass, mert nem nekem kell a segítség!


Amúgy a cayenne bors az egy chilipaprika. Innentől fogva nem igényel magyarázatot.

2009. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem utasítgatás volt.. ha akarsz válaszolsz ha akarsz nem! senki nem szabja meg, de azt igen is elvárom, hogy az emberek a kérdésemre válaszoljanak. Nem mellesleg köszönöm a válaszodat!
2009. dec. 1. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne helyettesitsd mással...
2009. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és akkor hol tudok venni cayenne borsot ha azt tanácsolod h ne helyettesítsem? mert nem találtam eddig sehol :S
2009. dec. 1. 14:25
 5/8 anonim válasza:
Bio boltban dolgozok. Gyömbért szoktak kérni helyette, akik nagyon utálják a cayanne bors ízét.
2009. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közönséges erös paprika is jó!
2009. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csipős pirospaprikával. Ne verd magad költségbe egy BIO boltba.
2009. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom munkatársa is csinálta ezt a tisztító kúrát, és eredményesen lefogyott. :) Én úgy tudom, ő sima szárított chilipaprikát tett bele. De a cayenne bors is az, csak gondolom ő nem ezt vette hanem sima paprikát. :) Nekem is kellene fogynom, nem ártana egy méregtelenítés sem, de nem merek nekivágni. Most úgy fogyózok, hogy napi 1000 kcal-nál nem eszem többet. 2 hete csinálom és már lement 3 kiló durván, és centikben is van eredmény. Sok sikert és kitartást hozzá! :)
2009. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!