Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert ajánloto...

Milyen fogyasztószert ajánlotok amihez elég maga a tabletta?

Figyelt kérdés
13 kg-tól szeretnék megszabadulni.Kipróbáltam különböző lé-böjt,gyümölcs kúrákat,de nem jöttek be.kb. 2 hónap alatt szeretnék lefogyni.Edzeni,sportolni nem fogok,mert utálok.Az édességet nagyon nagyon szeretem,kb mindig azt tömöm magamba.Annyit tudok megtenni magamért,hogy nem eszek este 6 után,de nekem már ez is nagy kihívás.Milyen fogyasztó szereket tudnátok ajánlani,ami mellett nem kell mozogni,és hatásosak?A jojo effektus nem zavar,majd kitalálok vmit.
2014. febr. 18. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogyasztószer (ahogy te elképzeled) nem létezik (esetleg olyan szer, ami segíti a fogyást, de önmagában az sem hatásos). Ilyen mentalitással a fogyókúra túl nagy kihívás lenne. Egyszerűbb ha megbarátkozol a testeddel.
2014. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogy barátkozok....és igen is vannak hatásos szerek,anyukám 5 kg fogyott a zöld kávé tabitól,de mivel olvastam róla negatívat,ezért egyenlőre nem vállalom be.Érdeklődök,hogy ki mit ajánl.Nyílván változtatok majd az étrendemen is,csak kezdjem már el vhol.Úgyhogy továbbra is várom azok válaszát AKIK MÁR HASZNÁLTAK ilyen szereket,és leírnák a tapasztalatukat.Köszönöm!
2014. febr. 18. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:

A zöld kávé tabi tényleg jó, bár én csak a napokban olvastam róla, de az is csak amolyan "sebességváltó" a fogyáshoz.

Valaki ezektől önmagában is fogyhat hogy közben ugyanazt az életmódot éli mint eddig, de ez is olyan fogyás hogy inkább izomból fogy az ember mert állítólag van ilyen és vizet is adhat le az is lehet simán 2-3 kiló.


Na most van a szűztea kapszula az is hasonló a zöld kávés cucchoz de a szűztea kapszulával vagy sima tea formájába is lehet fogyasztani egyébként.

Annak hashajtó szerű hatása van, de mégsem olyan.

Nos azt sem bírják sokan valakinek 1-2 órán belül hat és olyan hasmenése van meg görcsei hogy utána egy életre elmegy ettől a kedve.

Viszont az ismerőseim zöme elsősorban azért szedik mert több műszakban dolgozunk összevissza eszünk és ez összekavar mindent én sem bírok 2-3 napig nagy wc-zni ha úgyvan.

Én 3 hónapja kezdtem el szedni napi 1 szem de csak 2-3 naponta kb 8-10 órán belül hat a cucc és gyönyörűen kitakarítja a beleket. Persze ez is jár görcsökkel de nem olyan brutálisak viszont nem árt olyan helyen lenni ahol bármikor wc-re juthatsz.

Ez annyiba segít hogy gyorsabb az emésztésed nem szívódnak fel a "méreg" anyagok tehát méregtelenítő is egyben, és a fogyásban is segít.

Nos igen ám, de úgy ahogyan te elképzeled nem segít hidd el.

Ez mellé vagy sportolsz valamit elég ha otthon tornázol egy jó 40-50 percet, vagy kevesebbet eszel és elfelejted az édességet maximum hetente eszel egy kevéske csokit vagy 1 maximum 2 szem cukorkát mert azért ezeket sem szabad teljesen kivonni a szervezetből!

De ez is kb 6-8 kilót segít rá a fogyáshoz de ez mellé is kell valami sport vagy étrend váltás.

Sajnos nincs mese ezek csak rásegítő szerek.

De ha komolyabbat akarsz nem növény alapú cuccot annak vannak komolyabb mellékhatásai, és azok 99% ban szemetek.

Elhiszem hogy hiszel ezekben de életmód váltás kell. Nincs mese.

2014. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hasznaltam, segitett, lefogytam, szinte csunyan vekony lettem tole, DE!!!!! miutan elfogyott es abbahagytam, visszatertem a szokasos kajalasra es masfelx annyi jott vissza, mint amennyi lement.


Fogd fel a piciny agyaddal, hogyha lenne csodaszer, akkor mar mindenki bomba alakkal setalna a vilagban. Nincs ilyen!!!! Van ami ideig oraig hasznal, de olyan nincs ami hosszutavu eredmenyt produkalna anekul, hogy eletmodot valtoztatsz!!!!!

Raadasul a legtobb ilyen szer tele van koffeinnel, ami remegest, almatlansagot okoz.


Neked nem csodabogyo kell, hanem valami, ami megvaltoztatja a hozzaallasod a dologhoz, mert ezzel a felfogassal semmire sem fogsz menni. Nem bantasbol mondom, hanem mert tudom, ateltem, csinaltam, ismerem az erzest.


Fel kell emelned a segged es tornazni. Mert ha ki is dobalsz felesleges penzeket valami csodabogyora, es lehet hgy szerencsed lesz es hatni fog es a merleg kevesebbet mutat, sport nelkul csak kevesebb/vekonyabb leszel, de ugyanolyan plottyedt es puha mint most. En elhataroztam, hogy nem akarok lefogyni hogy ugy nezzek ki mint egy telibesz.rt buvarruha, hanem bomba alakot akarot, olyan testet, amivel bikiniben nem szegyenlek vegigsetalni a strandon. Nem kell hogy nyaladzo ferfiak nezzenek utanam, de ne erezzem ugy hogy mindenki lesajnalva tekint ram, mert gusztustalanul nezek ki.


Eredmenyt nem lehet csodaszr bekapkodasaval elerni. Eredmenyt csak munkaval lehet elerni. Ahhoz pedig dolgozni kell!!!!


Ezt vagy felfogod es valtoztatsz, vagy marad minden ugy mint eddig, varod, hatha piacra dobjak a legujabb/legjobb izet, addig egy rakas penzt kidobsz es kiprobalsz ezt-azt, szinte nulla vagy icipici eredmennyel es azt veszed eszre, hogy telnek az evek es ugyanolyan luzer vagy mint par eve, mikor feltetted a kerdest es csodalkozol, hogy a baratnoid, akik futni/bicajozni/akarmizni jarnak, miert neznek ki olyan jol a miniszoknyaban!

2014. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Edzeni,sportolni nem fogok,mert utálok."


Sajnos akkor így maradsz.

Azt hiszed a sport szenvedés?

Majd meglátod, mi a szenvedés, mikor végigkoplaltattad magad mindenféle böjtökön, meg beszedtél minden sz^rt és vagy valamelyik belső szerved csinálja ki, vagy mikor totál kiéheztél, akkor kétszer annyit szedsz vissza, mint amennyit kínkeservesen leadtál. Azt írod a jojó nem érdekel, hát te se őt! Az lesz!


Sport nélkül nem lehet lefogyni. Akármennyire is akarod. Csak egészséges életmóddal lehet lefogyni tartósan, és annak része a mozgás.

Sajnos amíg ezzel a gondolattal nem barátkozol meg, addig rajtad lesz az a 13 kiló!

Vannak szerek, amik segítenek fogyni, de sportolni kell melléjük! Ez a rút igazság.

2014. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok....de anyukád miből fogyott 5 kg-ot? Zsírból? Vagy vizet adott le? Mert nem ugyanaz a kettő!
2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező fogyatékos.Ne foglalkozzatok vele!
2014. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Edzeni,sportolni nem fogok,mert utálok.Az édességet nagyon nagyon szeretem,kb mindig azt tömöm magamba."

Ember, szerintem most felejtsd el, hogy így egy dekát is fogsz fogyni.

Gondolkozz el: Ha a fogyasztószerek tényleg hatásosak lennének, akkor nem lenni ennyi kövér ember. A jó dolgokért mindig meg kell dolgozni.

2014. febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy Bunny mester mondaná: fogyatékos idiótákra nem érdemes szót pazarolni.
2014. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jelezném,hogy 2hónapja járok személyi edzőhöz,beindult a fogyás. :) felhagytam az édességekkel,lemondtam a tabikról...stb.. :)

És üzenném a sok bunkó,és villogni vágyó embereknek,aki negatívokat írtak,hogy igenis sikerül,és azzal,hogy itt "beszólogattak" csak magukat járatják le.Nem vagyunk egyformák :) A rossz felfogásomból megváltoztam,de ti a tahóságból sose fogtok. ;)

2014. okt. 2. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!