Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van ez a sibutramine. Cc...

Krisztian09 kérdése:

Van ez a sibutramine. Cc oldal ez az oldal nem átverés? Merjek innen rendelni?

Figyelt kérdés
ezen az oldalon szeretném megrendelni genesis sibutramine fogyókúrás gyógyszert de attól félek hogy átverés meg hogy hamisított a gyógyszer.. mi erről a véleményetek

2014. febr. 19. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Az véleményem, hogy tartsd meg a pénzed, költsd fitneszbérletre. Nincs olyan, hogy fogyókúrás gyógyszer.
2014. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 VWXYZZS ***** válasza:
83%
Bullshit...
2014. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem kuldtel linket, nem tudok az oldalnak utana nezni


mellesleg elobb jol irtak, nincs csodaszer


ha beteg vagy szedjel gyogyszert, olyat amit az orvos felir


ha kover vagy akkor meg emeld meg a s.gged es sportolj


nem attol fogsz fogyni, hogy valamit beveszel a szadba, hanem ha mozgatod az izmaidat, azt pedig rendesen csak sporttal lehet

2014. febr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
De átverés, ne rendelj onnan.
2014. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Átverés, nyilván.

A gyógyszer is átverés. És?


Csináld a hülyeségedet, ha úgy érzed hogy az a te utad. Majd kapsz annyi pofont közben, hogy tanulsz belőle, ezeket a pofonokat nem szabad kikerülni, úgyhogy rendelj, szedd be a sz.art.. biztos lesz ennek valami tanulsága a jövőben.

2014. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem okosítást kértem hanem csak egy konkrét választ hogy rendelte-e már valaki onnan vagy sem mindenki a saját útját úgy járja ahogy akarja....szóval engem csak az oldal érdekel hogy él e nem pedig a sok okosság gondolom ti nem vagytok ebben a cípőbe azért reagáltok így...Olyan írjon aki jártas ebben a témában köszönöm a link [link]
2014. febr. 20. 18:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért reagálok így. 15 kiló felesleget akartam leadni, és volt annyi eszem, hogy én is bogyókat szedtem. Eredmény? Szívproblémák. Köszönöm, én kipróbáltam, és bocs, de elmondom az "okosságot" csak hogy neked ne kelljen a saját bőrödön tapasztalnod. Sok pénzért betegséget kaptam, semmi mást.

Mikor elkezdtem futni, csak akkor ment le szépen a túlsúlyom. A szívemet karban kell tartanom, így egészséges maradhatok, én még olcsón megúsztam.

Konkrétan azzal a cuccal, amiről te beszélsz, nem találkoztam, de legyen eszed és tanulj mások hibájából. Nincs olyan, hogy fogyókúrás tabletta, tudom, miről beszélek. Átverés mind, és még veszélyesek is.

2014. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Aki nem akarja meglatni a dolgokat, az akkor sem fogja, ha masok az orra ele teszik azt. Pedig mi csak segiteni akarunk!


Utana neztem (mielott a linket kuldted volna) es az USAban ezt a szert be akarjak tiltani a sulyos mellekhatasai miatt.


Szedtem en is "csodabogyot" le is fogytam tole! A rokonaim szerint rosszul neztem ki (pedig en aszittem tok jo vekony lettem) es mikor elfogyott visszatert minden a regibe, es masfelx annyit hiztam vissza.


Ujra elkezdtem ugyanazt a bogyot es olyan szivdobogasaim, kezremegeseim, rosszulleteim lettek tole, hogy inkabb abba hagytam. Valoszinu az elso szedese alatt fiatalabb, erosebb voltam, es a masodik doboz mar kicsinalt volna ha beszedem vegig.


Hidd el, nem eri meg. Tanultam belole es inkabb eletmodot valtottam, mert bar az elso doboz beszedese tenyleg csodakat muvelt, csak addig tartott a hatas ameddig a bogyok, es utana csak negativ eredmenyeim voltak!

2014. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
én szedtem ezt a gyógyszert, nekem nem használt. Mikor egy darabig nem tudtam adit venni, akkor rendeltem, ugyan attól, akitől az adit, nekem gyenge volt, vagy nem tudom. Szóval én eredetit szedtem és nem használt. Az adi viszont használ, most is azt fogok venni, de akitől én veszem már nem ad el másnak. Mivel neki eredeti van, és azt júni.1-től nem lehet árulni.
2014. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 VWXYZZS ***** válasza:
45%
Szedjek csak az "adit"... idióta, komolyan beszarok az ilyen fogyatékosoktól.
2014. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!