Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van ez a sibutramine. Cc...

Krisztian09 kérdése:

Van ez a sibutramine. Cc oldal ez az oldal nem átverés? Merjek innen rendelni?

Figyelt kérdés
ezen az oldalon szeretném megrendelni genesis sibutramine fogyókúrás gyógyszert de attól félek hogy átverés meg hogy hamisított a gyógyszer.. mi erről a véleményetek

2014. febr. 19. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagyon laza és ráérős az aki Magyarországon fentermint (adipex hatóanyaga) fogyaszt.


Nem is értem..


Lehúzza az ember a maga 8-10 óráját (minimum) annyi pénzért, ami aztán eleve elmegy a rezsik kifizetésére meg kajára. Esetleg törlesztőrészletre vagy valami megtakarításra.. bár ezekre már a többségnek nem tudom honnan futja, gondolom kaján megspórolják..


Meló után gondolom van rendszeres edzés. A lakást rendben kell tartani, takarítani, néha főzni vagy mi, esteleg néhány embernek még párkapcsolata is van ami szintén időbe kerül.


És akkor még van valakinek mondjuk pénze gyógyszerre? De nem is értem ha van is, minek?


Vagy valaki fogja magát, lerövidíti az egészet a gyógyszerrel?

-> no edzés, no evés mert a gyógyszer rövid távon pótolja mindkettőt, elveszi az étvágyat, így még olcsó-ócska kajától sincs hízás, aztán 30-40 éves korig ez működhet, éppen edzettek nem leszünk mellette de napi 2-3 óra edzést megspórolunk, normális minőségű kaja árát megspóroljuk.. ?


Lehet tanulnom kellene..

2014. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Kedves #9-es, belegondoltál már, hogy vajon miért tiltották be az "adit"?

A lustaság tényleg nem ismer határokat.

2014. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
utolsó. neked fáj a lustaság, úgy látom. az adit NEM tiltott be, csupán tilos a recept nélküli forgalmazása. Ha a háziorvos felírja (mert felírhatja, akkor a gyógyszertáron keresztül meghozathatod, bár az elég macerás. Ha elmész Ausztriába, minden egyéb kérdés nélkül kiadják receptre
2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Nekem fáj a lustaság? Nem én szedek "adit". De akkor megváltoztatom a kérdést: vajon miért vényköteles? Mert agy nélkül szedte mindenki, gondolom. Csak utána kell nézni a hatásának, a beszámolóknak róla. Elérhető mindenki számára.


Nekem az fáj, mikor valakit jószándékkal figyelmeztetni próbálok, hogy ne játsszon az egészségével, és akkor jön egy agyhalott, aki felbíztatja a saját ökörségével. Mondhatja az ember a legjobb tanácsait, rajtatok semmi nem segít, még annak a története se, aki belebukott.

Akkor kellemes "adizást".

2014. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

14/14 ne vedd a szivedre, sajnos nem tudjuk megvaltani a vilagot.

Nekem is az emberi butasag faj a legjobban, de mar beletorodtem, hogy aki nem akarja, azon nem lehet segiteni....


Ilyenkor elgondolkozom, hogy a termeszetes szelekcio koztunk miert nem mukodik ugy mint az allatvilagban?....

2014. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Mert az orvoslás beleavatkozik, mert a beteges életmód, táplálkozás, gyógyszerszedés bőven ivarérett kor után öl (tehát szaporodás már megtörténik arra) azaz a hülyeség nem szelekciós tényező manapság.


Már ha egyáltalán ez a szelekció, evolúció tényleg úgy működik, ahogy elképzeljük..

2014. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Én tavaly rendeltem.Az első szem bevétele után nem voltam benne biztos hogy túlélem(nincs magas vérnyomásom sem szívbetegségem)szédülés,hányinger,fejfájás,szívdobogásérzés stb ezek voltak a tüneteim borzasztó volt.Ment a kukába az egész,Nem ér meg ennyit pár leadott kiló.
2014. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%
Fuuuujj de nyomorékok vagytok egy nórmális választ nem tudtam itt elolvasni
2023. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!