Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Well Mix...

Mi a véleményetek a Well Mix diétás italporról? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

Hány kilót sikerült vele fogynotok, és hogyan? Edzés mellett ittátok vagy anélkül? Naponta egyszer vagy naponta kétszer ittátok?

Nekem 8 kg-ot kellene leadnom, de nagyon nehezen megy, most paleozok, de eddig csupán fél kg ment le rólam 2 hét alatt, pedig csak napi 2-szer, vagy 3-szor eszem és este 6 után semmit, mellette pedig több km-t sétálok napi szinten. Segítsetek légyszi, mert nagyon kétségbe vagyok esve.

Most szeretném kipróbálni a Well mixet, hogy kiváltsam vele legalább a vacsorámat.


2014. febr. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

40%os ch tartalom.

ilyen termék tömegnövelésre való nem diétába.

csak érdekesség képen nézd meg,hogy egy whey proteinben mennyi a ch.

a másik meg.

a táplálék kiegészítők akkor kerülnek be a képbe,ha van már egy viszonylag épkézláb étrend,nem fordítva.

2014. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon magas a Wellmix szénhidrát (cukor) tartalma. Ha drogériás cuccok között keresel valamit, akkor a Rossmann Molke vagy Molkekur vaniliás táplálékkiegészítője jobb, sokkal kevesebb a ch benne. Ráadásul a Wellmix annyiba jön ki, mintha egy Peak vagy Scitech minőségi fehérjeport vennél. (egyébként finom tudom, régen vettem capuccinosat)

A paleoval én se nagyon tudtam fogyni valahogy, pár kiló ment csak le, aztán már számoltam a kalóriát és szénhidrátot a kalóriabázison, így már leadtam tavasztól őszig 12 kilót. Otthon tornáztam csak Norbira vagy hasonlókra. Nekem a séta is be szokott válni, napi egy óra, ha nincs kedvem otthon ugrálni. Egyébkénr nem tartok már 100% paleót néha veszek túrót, zabpelyhet vagy update péksütiket, de nálam nagyon figyelni kell a mennyiségre, mert gyorsan rohannak fel a kilók.

2014. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ételek 1. sorban: hús, zöldség, tojás, hal, (gyümölcs).


Well mix? Persze, a felsoroltaknál ócskább cuccot fognak neked több pénzért eladni. Ez a vélemény.


Paleóban mennyi a ch beviteled?


A kezdeti, 2 heti fél kiló fogyást ha nyárig elképzeled, 4-5 kiló is lehet, arról nem is beszélve hogy gyorsulhat.

Illetve ha ezt az ütemet feltételezed, ami nagyon kényelmes és nem megerőltető a szervezetednek, akkor hosszabb idő alatt lemehet az a tervezett 8 kiló is.

2014. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem írtam, azt felejtettem el, hogy én edzenék a helyedben.


Nagyon fontos a táplálkozás.. tök jó a paleó.

Én sokszor leírom, hogy a táplálkozás 80%-ban számít fogyásnál.


De mégis: EDDZ!

A séta az semmi, az izmaidnak és a szerveidnek, a mirigyeidnek, hormonrendszerednek szükségük lenne qigongozásra, jógázásra, valamennyi erősítésre. Ezeket nem adja meg a séta.

2014. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!