Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lapos has diéta. Bevált...

Lapos has diéta. Bevált diétás receptek?

Figyelt kérdés
Az interneten beleakadtam párba de érdekelne hátha van valakinek egy tuti bevált lapos has diétás módszere. Köszönöm előre is.
2014. febr. 9. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden másnap 16 km futás terepen. Teljesen lapos a hasam,mellé 400 hasizom minden nap 3-4 kg súllyal lábanként.

Mellé paleolit étrend. Vegetáriánus is vagyok.

2014. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van rajtad elég izomtömeg(amit kétlek), akkor szálkásító diéta + aerob edzés.


Ha nincs, akkor tömegnövelő étrend és később lepucolod magadról a zsírt.

Utóbbi előnye, hogyha lefogysz, akkor nem nullázod le az anyagcseréd és még izom is marad rajtad.

2014. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy elhízva sőt egyáltalán nem mondanám magamat kövérnek. 168 cm magas vagyok 58 kg. Van egy kis úszógumim ami zavar és szeretnék lapos hasat ennyi.

Azért köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 9. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Írta bárki egy szóval is hogy el vagy hízva?


Ezekkel az adatokkal inkább szedj fel egy kis izmot, aztán utána fogyj. Ha most leszálkásítasz, lehet hogy lapos lesz a hasad (és ezzel együtt kisebb lesz a combod, feneked, melled, kislábujjad), de egy deka izom nem marad rajtad, ilyen soványan és forma nélkül rosszabb lesz a látvány mint az a picike kis úszógumival.

2014. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!