Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki valamilyen hatásos...

Valaki valamilyen hatásos homeopátiás szert tud javasolni ami tényleg segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 21:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Á, én annak még leveleztem a gyártójával is.


Ugye a faxa német kísérleteik nagyon alátámasztják hogy hatékony :)


Akkor még foglalkoztam ilyen hülyékkel... ma már..

Nézzük, ha olyan módszer, hogy homeopátia tényleg működik (placebón felül) akkor azt nem valami gyógyszercég/táplálék kiegészítő cég fogja adni az embereknek.. A komoly dolgokat sosem lehet iparosítani.


fGhw39-84th !


Tessék (szívesen)

http://www.youtube.com/watch?v=odJxJRAxdFU


Olyan szinten nem vagy tisztában a világod törvényszerűségeivel, akár a fizikával akár az emberi test működésével, hogy ezen egy dolog tud segíteni. Ha tanulsz.. anélkül nem fog menni..

2014. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 fGhw39-84th ***** válasza:
71%

"Nagyfiú maga is utána tud nézni az emberi test felépítésének, működésének. Energiavezetékeknek is. "

De én szeretem az esti meséket sárkányokról, boszorkányokról, homeopátiról és meridiánokról.


"Nem lehet, hogy kissé képzetlen vagy ebben a témában? "

Bocs, nem jártam végig se a varázslóiskolát, se a sámánegyetemet. Az a te asztalod. Én inkább arra vagyok kíváncsi, ami a világon valóban van. A meséket meghagyom estére szórakozásnak.


"Így sosem fogsz tudni tovább fejlődni.. tán tanulni kellene "

Szerintem az az igazi tévedés amit te csinálsz: valótlan állításokat fogadsz el igaznak, persze ezek számodra is nyilván ismeretlenek, de te egy mesevilágban élsz, és képtelen vagy megkülönböztetni a valós és valótlan dolgokat egymástól, ez számos előző nick-eddel való "eszmecsere" során bizonyítottad.



"zoknak akik tájékozódnak. Akik járatosak pl. fizikában. "

Igen, pontosan! Akik tájékozottak (pl. én hozzádképest mindenképpen) azok pontosan tudják, hogy az az elv, amin a homeopátia alapul egy hazugság. Ellenben, az olyanok, akik nem tájékozottak a fizikában (pl. te) azokkal bármit el lehet hitetni, főleg, ha, ha a varázsló odabiggyeszti a történet végére, hogy "ezt a modern fizika is bizonyította". Pl. a levitációi... tudom, hogy lehet levitálni dolgokat, de csak egy buta ember gondolja, hogy annak bármi köze van a víz "memóriájához", vagy valam kamus "biorezonanciához" meg "meridiánokhoz"... nem, ezekkel csak a parasztokat vakítják.


"Te nem vagy túlzottan tanult személy, és azt hiszed hogy amit nem tudsz az nincs is."

Ennél nagyobb tévedésben, ha akarnál se tudnál lenni! (bár ez úgy látszik afféle védjegyed! :D) Hozzádképest tanult ember vagyok, és tudom, hogy nagyon sokmindent nem tudok. Gyakran előfordul pl. itt a GYK-n, hogy valaki olyat állít, ami ellentétes a tudásommal. Ilyenkor megkérem, hogy az állítását lesz szíves bizonyítani. De kapaszkodj meg, a legtöbben (főleg te) erre képtelenek!!! Sőt, te pl. a bizonyítás általános módszerével se vagy tisztában, nem tudod, hogy miért van szükség bizonyításra! :D Mit mondhat egy ilyen ember a világról? Csak azzal nem verik át, amivel nem akarják. Sőt. neked, ha valaki a te állításoddal ellentétes kijelentést tesz, és azt megfelelően alátámasztja, akkor te az nem fogadod el! (vagy letagadod, vagy elsunnyogsz a vitából, vagy bedobsz valamilyen ninja trükköt) Ilyen kis sunyi szájkaratés mitugrászból vagy te összegyúrva! Bizony ám! És ez igaz volt ez összes nick-edre is... És te bugyborékolsz össze-vissza, hogy ki tanult. Persze.


"Ha bebizonyítom, hogy lehet hanggal tárgyakat mozgatni, akkor mit fogsz állítani magadról és a világképedről? "

Bakker, te ennyire buta vagy? :D Ezt nem hiszem el! A hangnak van nyomása, mértékegysége decibel, nyilván ha nyomást fejt ki meg tud mozogtatni tárgyakat. Áltisó!!! De lehet, hogy te erről a sámánegyeten hallottál először. De inkább azt bizonyítsd be, hogy mi (primitívek) erre képtelenek vagyunk, de a régi (fejlett) társadalmak megtették. Rajta!


"Mersz erre válaszolni?"

És te mersz erre válaszolni: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5420..

Tudod, amikor megmutattam, hogy az általad oly, nagyra tartott hagyományos kínai orvoslás igenis felelős az orrszarvúak kiírtásáért (ugyancsak állításod ellenében). (btw, az csak egy a sok gyönyörű állat közül, amit az a ostoba kuruzslás miatt a kihalás szélére sodortak)

2014. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Válaszoltam arra is.. kösz.


Egyébként az a bizonyítási rendszer, amit te elfogadsz mire jó?


Arra, hogy bizonyítottan hatásos gyógyszerekkel mérgezzék az embereknek. A te elképzelésed szerint ezek bizonyítottak, kipróbáltak, megvolt a dupla vakpróba placebokontroll stb. És mégis sz.arok.


A te bizonyításaid léteznek, hiszel bennük, és mégis marad hiba bennük.. bőven.


"De én szeretem az esti meséket sárkányokról, boszorkányokról, homeopátiról és meridiánokról"


Olvass utána. De téged nem is érdekel az egész, te kijelented hogy nincs, tehát ha olvasol róla azt úgysem veszed komolyan. Hát így meg ne is olvass utána.


Ha te a mikroszkóp feltalálása előtt élsz, akkor számodra nem léteztek volna mikrobák? Mert például egy meridián rendszer csak éppen szabad szemmel és a pillanatnyi technológiáinkkal nem érzékelhető, a hatásai igen. Ez volt így baktériumokkal is.. merevgörcsben halt meg az ember, csak még nem igazán látták a clostridium tetani-t. De hát azért rájöttek hogy létezik valami.


" Én inkább arra vagyok kíváncsi, ami a világon valóban van. A meséket meghagyom estére szórakozásnak."


No, és a te valóságodban mi van?


Élsz egy olyan világban, amiben meggyőztek téged az anyag létezéséről, aztán tanulsz tovább és a kvantumfizikában kiderül, hogy az anyagot hullámok (energia) alkotják.


Innentől fogva neked mégis mi valós?


És miért nem valós számodra az emberi energetika, amikor az akupunktúra mint gyógyászati módszer működik? (a Qigong is, de talán az akupunktúra ma már ismertebb és elfogadottabb).


" Én inkább arra vagyok kíváncsi, ami a világon valóban van. A meséket meghagyom estére szórakozásnak."


A te felfogásod szerint valótlan. De neked az is valótlan, hogy a barátom beteg volt, meggyógyult. Te bármire rámondod hogy valótlan. Akkor mi a valóság?


"Igen, pontosan! Akik tájékozottak (pl. én hozzádképest mindenképpen) azok pontosan tudják, hogy az az elv, amin a homeopátia alapul egy hazugság."


Miért hazugság amin a homeopátia alapul?

A víz képes információkat hordozni, ez legfeljebb furcsa a gondolkodásunknak. De attól még hogy furcsa, nem biztos hogy hazugság.


[link]


Nyilván ez a videó sem bizonyíték, mert nem kell elhinned. De hogy mit hiszel el azt mi alapján is döntöd el? Minél többet hallasz valamit, abban hiszel?


Akkor te a nyugati világfelfogásban fogsz hinni.


""Ha bebizonyítom, hogy lehet hanggal tárgyakat mozgatni, akkor mit fogsz állítani magadról és a világképedről? "

Bakker, te ennyire buta vagy? :D Ezt nem hiszem el!"


Tehát megvan rá a magyarázat. Helyes.


Másra is ugyan így meglehet a magyarázat. Attól még hogy én nem tudom elmagyarázni, te még nem néztél utána még nem lesz hamis az, amit egyelőre nem ismersz.

2014. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De inkább azt bizonyítsd be, hogy mi (primitívek) erre képtelenek vagyunk, de a régi (fejlett) társadalmak megtették. Rajta!"


Ez igen fontos bizonyítás lenne. Csak éppen semmit sem érne.


A buddhistáknál erről nagyon régóta terjengenek legendák.


A lényeg nem az, hogy megtették-e. Hanem hogy nyugaton hihetetlennek tartották, amikor egészen egyszerű fizika, és abszolút valóságos.


Ma te is sok mindent hihetetlennek találsz.. holott feltehetően egyszerű magyarázatok vannak a háttérben. A homeopátiára is (vagy legalább a működési elvére, lásd ezt a víz kristályszerkezet dolgot) a meridián rendszerre is megvan a magyarázat, az akupunktúra évszázadok óta a gyakorlatban használja. Erre milyen bizonyíték vagy magyarázat lenne elfogadható (azon túl, hogy napi rutin a használata).

2014. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 fGhw39-84th ***** válasza:
54%

"Ez igen fontos bizonyítás lenne. Csak éppen semmit sem érne. "

Bakker! Pont, hogy ennek lenne értelme!!! Ha erre képes lennél, bizonyítani, hogy az ősi papok mozgattak mormolás erejével 5 tonnás kifaragott Buddha szobrokat, akkor azt mondanám, hogy ok, ők valóban tudtak valami olyat, ami miatt érdemes lenne tudni, amit ők tudtak. Akkor lenne bizonyíték, hogy az a tudás, amit továbbadtak, az túl mutat a mi nyugati tudományunkon. De így nincs semmi... van egy csávó az interneten, aki állít valamit, de nem bizonyít semmit.


"A lényeg nem az, hogy megtették-e. Hanem hogy nyugaton hihetetlennek tartották, amikor egészen egyszerű fizika, és abszolút valóságos."

Nyugaton szerintem most is hihetetlennek tartják, hogy a budhisták a hang erejével bármit mozgattak volna. Ez az, amire nincs bizonyíték, csak legenda. Érdekes, hogy pont erre az állításra nincs (sincs :) bizonyíték, pedig ezzel egycsapásra megváltozna a helyzet.


"Erre milyen bizonyíték vagy magyarázat lenne elfogadható (azon túl, hogy napi rutin a használata)."

Kettős vak tesz. Semmi más.

2014. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fGhw39-84th ***** válasza:
55%

Nézd, ez az utolsó válaszom, nincs nekem erre időm. Majd legközelebb, ha megint csinálsz egy új regisztációt (bár nem tudom, hogy mi ennek a célja), talán eleinte sikeresen át tudsz ejteni, és talán válaszolok. Ha találsz is esetleg kérdéseket a hozzászólásomban, ne érezd úgy, hogy válaszolnod kell, csak költői kérdések.


"Egyébként az a bizonyítási rendszer, amit te elfogadsz mire jó? Arra, hogy bizonyítottan hatásos gyógyszerekkel mérgezzék az embereknek. A te elképzelésed szerint ezek bizonyítottak, kipróbáltak, megvolt a dupla vakpróba placebokontroll stb. És mégis sz.arok. "

Egy ovisnak is nyilvánvaló, hogyha egy kettős vak teszt nem mutat ki különbséget a placebó és a kezelés között, akkor az a kezelés nem hatásos. És itt azért látszik, hogy valami mégiscsak megmozdult abban a kongó buksidban! Biztosan felmerült, hogy ha valóban működnek ezek a hókuszpókuszok, akkor miért nincsen ilyen teszt? Vagy ha van, akkor miért nem azt mutatja, hogy a módszer hatásos? És innen már a kognitív disszonancia veszi át az irányítást: a MÓDSZER nyilvánvaló hasznossága helyett azt támadod, hogy milyen gyógyszereket teszteltek vele... szerintem ez a napnál világosabban mutatja, hogy nem tudsz mit kezdeni a valódi bizonyíték hiányával. De legyél őszinte: komolyan azt gondolod, hogy ezzel a módszerrel csak nyugati mérgek hatásosságát lehet mérni? A módszer ereje abban áll, hogy bármilyen kezelés hatásosságát mérni tudja, ha van hatás, akkor az kijön. És, ha egy szernek vannak mellékhatásai, az nem a módszer hibája, hanem a szeré. Amit te csináltál, az a szalmabáb érvelés tipikus esete. Kitérsz a valódi téma elől és előszedsz valami mást, ami ellen elkezdesz érvelni... ejjnye.


"Tessék (szívesen)

http://www.youtube.com/watch?v=odJxJRAxdFU "

Figyu. Ebben szerinted mi az, amivel én nem értettem egyet? Mit akartál ezzel mondani? Ezt talán meg tudták csinálni a tibeti szerzetesek? Ja, a legendák szerint... Mindenesetre nagyon furcsa, hogy előszedsz egy olyan videót, amit a nyugati tudomány állított elő, ami az állítás-bizonyítás vonalán fejlődött, és ami a kettős vak tesztet is kifejlesztette. Kettős mérce? ÁÁÁÁ, dehogy!


"Mert például egy meridián rendszer csak éppen szabad szemmel és a pillanatnyi technológiáinkkal nem érzékelhető, a hatásai igen."

Ha a hatásai kimutathatóak lennének, akkor kettős vak teszttel mérni lehetne. Mérték? Hol van? Ha se az ember, se a műszerek nem tudják mérni, neked nem merült fel, hogy aki először leírta az honnan tudta??? :D És neki miért hitték el?


"Élsz egy olyan világban, amiben meggyőztek téged az anyag létezéséről, aztán tanulsz tovább és a kvantumfizikában kiderül, hogy az anyagot hullámok (energia) alkotják. Innentől fogva neked mégis mi valós? "

Mész az utcán és a fejedre esett egy tégla. Fájni fog? Ha igen, akkor felmerülhet, hogy az a tégla valós. Szerinted valós? Az a helyzet, hogy az ilyen kvantummechanikai lózungokkal megintcsak olyanokat lehet megetetni, akik azt se tudják, hogy mifán terem a hullámfüggvény. Figyu, mi lenne, ha csak 11o-es IQ-t kamuznál magadnak? Sokkal hihhetőbb lenne! Aki nem ilyen ostoba, az helyén kezeli a kvantumos jelenségeket, és tudja, hogy a makroszkópikus világban mekkora a jelentőségük.


"A te felfogásod szerint valótlan. De neked az is valótlan, hogy a barátom beteg volt, meggyógyult. Te bármire rámondod hogy valótlan. Akkor mi a valóság? "

Az a baj, hogy megint hazudsz. Én nem azt mondtam, hogy a barátod nem gyógyult meg. Én azt mondom, hogy azt nem lehet eldönteni, hogy mi volt a gyógyulásának az oka. De ez egy olyan kérdés, ami megintcsak némi IQ-t feltételez. BTW, jó lenne, ha többet nem hazudnál arról, hogy én miket állítok. KÖszi.


" [link] Nyilván ez a videó sem bizonyíték, mert nem kell elhinned. "

Bevallom, nincs fél óra elb.szni való időm. Téged valami miatt meggyőzött. Biztosan vannak benne valami rettenetesen meggyőző bizonyítékok. Leírnád, hogy mégis mi volt az, és pontosan mit is bizonyít? Kellően hiteles a forrás?


"""Ha bebizonyítom, hogy lehet hanggal tárgyakat mozgatni, akkor mit fogsz állítani magadról és a világképedről? "

Bakker, te ennyire buta vagy? :D Ezt nem hiszem el!"


Tehát megvan rá a magyarázat. Helyes."

13o-as IQ-val azért némi szövegértést kinéztem volna belőled... én azt nem hiszem el, hogy ennyire buta vagy. Ha ugyan el is hasaltál a két egyszerű mondat értelmezésén, a következő mondatban ott van a hangnyomás leírása. No comment.

2014. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!