Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet most jó áron kapni...

Lcs kérdése:

Hol lehet most jó áron kapni turbó d. port?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hulladékfehérjét és cukrot élelmiszergyáraknál keress.


Ha már becsomagolják és ráírják hogy t.diéta por akkor már többszörös áron is fogják adni, tehát nem lesz jó áron.

2014. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a szakanyagot, csak nem ez volt a kérdés :)
2014. márc. 18. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol drága, főleg ha az ár/érték arányt nézzük. Fél kiló cukros fehérjéért, amiben van egy kis vitamin ez horror ár! A legminőségibb táplálékkiegészítők nem kerülnek ennyibe, a szójafehérje pedig nem számít annak...
2014. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem értetted meg a választ.
2014. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem én, sz@r cucc :) oké, akkor mondjatok olyat, ami jó minőségi fehérje, táplálékkiegészítő, nem csiliárdba kerül :)
2014. márc. 18. 10:56
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Sajnos 7 ezer Ft alatt nem nagyon lehet kapni, DM-ben 7899 most, pont tegnap láttam, a Turbó D. oldalán most "akciósan" 7090. De érdemes megnézni hipermarketben, én kb. 1 hónapja vettem 3999-ért mandulásat az Auchanban!


Remélem,tudtam segíteni! 24/L

2014. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hús. 1000 ft/kg, 20% fehérjetartalmú természetes táplálék (kiegészítő).


Tojásfehérje por. 4000 ft/kg, magas fehérje tartalmú természetes táplálék (kiegészítő)

2014. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!