Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha eszek rendesen de hashajtót...

Ha eszek rendesen de hashajtót is szedek akkor le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam éheztetni és zöldségeket rágcsálni,kenyérről sem tudok lemondani, mert akkor egész nap csak a hiányérzet idegesség kerülget hogy ennem kellene már valamit végre, de közben bűntudat van mert le kéne fogynom. A hashajtó jó erre? Eszek is de át is szalad rajtam....

2014. márc. 18. 17:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel már a nyálad elkezdi lebontani a kaját, és a gyomrodban 20 perc alatt jóformán felhasználódik a kalória, a többi már csak mellékes folyamat. Sajnos bulímiás voltam így tudom, 20 perc után már "nem volt érdemes" hánytatni magam. Na most egy hashajtó legjobb esetben is 6 óra múlva hat, vagy ha hamarabb beveszed akkor nem azt fogja kihajtani mert a kaja még a belediben van. Szóval semmit nem fogsz elérni vele, folyamatos hasgörcsökön és függőségen kívül.
2014. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért kellene éheztetni magad? Nem az a fogyás, hogy éhezel, meg fosatod magad, hanem ésszel válogatod össze az étrended és sportolsz. Éhezni fogyás alatt sem szabad, akkor már régen rossz. Ne legyél idióta!
2014. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Így kicsinálod magad. Kés, pisztoly gyorsabban végez veled, kigyilkolni a beledet hashajtással és elgyengülni, phijj ezt szerintem senkinek sem kívánnám.
2014. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

ha önbüntetést akarsz,akkor menj le küzdősport edzésre és veresd meg magad.

felesleges ez a hashajtósdi.

legalább mozognál egy kicsit,meg pofánverdestetnéd magad.

2014. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Jó de ami nem hizlal az pocsék ehetetlen étel. Ettem én salátát, egy vödörrel ehetek, utána is csak azt érzem vízzel van tele a hasam. Hús tészta kenyér édességek ,ami jó és ízlik , az meg hízlal. Erre kellene valami jó szer hogy ne szívódjon fel.
2014. márc. 19. 10:59
 6/42 anonim ***** válasza:

Hús zsír és saláta (zöldség). Ott rontottad el, hogy nem ezeket etted, amik nem hizlalnak hanem csak sima salátát.

Ami már bocsánat, de balfék módszer volt..

2014. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A hús zsír az hizlal rendesen.
2014. márc. 19. 13:50
 8/42 anonim ***** válasza:
55%
Biztos te tudod jobban mi hízlal és mi nem, ezért vagy te a dagadt mi meg nem. (Hús, zsír és zöldségzabálók.) Amúgy meg nyugodtan ki lehet próbálni párolva is, grillezve, rakott hússal, stb. Te azért vagy dagadt mert kenyeret eszel.
2014. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Rántott hús ,pörkölt meg sült oldalas nem hízlal ?Ez nekem új :D Mivel egyem az ételt akkor? Felvágottat reggelit ,tojásrántottát ? Abonet ,pufasztott rizses "kenyér" az olyan mint a hungarocel.
2014. márc. 19. 14:19
 10/42 anonim ***** válasza:

Gondold át mennyi órát töltöttél valójában bármiféle táplálkozástanulmány folytatásával, aztán ebből is szűrd ki hogy a táplálkozástudomány fele igazából kamu.


Ezek után milyen alapon is 'vitatod' mások véleményét.. Persze azt nem tudhatod hogy mi mekkora űberkirály szakértők vagyunk, de mégis a 8. válaszolónak van igaza. Talán nem a fogyis kérdést kiíróknak kellene megmondani a frankót.. hogy mi hogy hat a testünkre, mert ha annyira tudnák ezt, akkor nem itt írnának ki kérdéseket.. talán, gondolom esetleg.

2014. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!