Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech Fat Control vagy...

Biotech Fat Control vagy Super Fat Burner vagy Superwell Fatless?

Figyelt kérdés

Heti 3x edzek és szeretnék egy kis segítséget, meg az éhség elleni valamit.

Ár/érték, hatás, tapasztalat érdekel.


2014. ápr. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaja rendben?Mióta edzel?
2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minimális szénhidrát, sok fehérje + zöldségek stb. Fél éve, 3 ment le, 2-3kiló még mehetne le, főleg az éhségérzet a gond, hogy hiába eszek jól, eleget mégis jön néha a farkaséhség és borzalmas.
2014. ápr. 2. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha farkaséhség tör rád, akkor mégse eszel jó, nem jó az étrended
2014. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Reggel zabkása fahéjjal (segít tartani a vércukorszintet), frissen csavart narancslé

Tízórai abonett/puffasztott rizs-búza,sonka,zöldség

Ebéd valamilyen leves és saláta hússal vagy második sok zöldséggel

Uzsonna ha van, joghurt puffasztott rizzsel vagy gyümölccsel

Vacsora túró vagy kevés hús, zöldségek

Suliban, melóban esik le hamar a vércukrom, gyors az emésztésem és nem ehetek akármikor..

Nő vagyok, így sajnos a ciklusom befolyásolja a farkaséhséget szerintem. Ezek ilyen vak éhségrohamok, amikor bármit megennék, pedig valójában csak kívánom, de nem vagyok éhes.

Ezért gondoltam ezekre, hogy ha már kell egy kis segítség akkor ilyet, akivel ez is kiküszöbölhető.

Tavaly évelején szedtem a Fatless-t akkor ilyen gondom nem volt, tehát segített meg akkor kezdtem el valóban sportolni és a nyárra formában is voltam, csak aztán jött egy két gond ami miatt abba kellett hagynom. Most ha van nála jobb, inkább azt szeretném.

2014. ápr. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!