Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményed, tapasztalatod...

Mi a véleményed, tapasztalatod a KRÓM-ról? Ha jól gondolom ezt gyógyszertárban nem válthatom ki, csak rendelhetem?!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs róla, csak amit neten írnak. De mint táplálékkiegészítő, úgy tudsz venni - [link] a kérdés csak hogy mekkora dózisban gondolkodsz.
2014. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

*Chrome

sokkal jobb, mint a mozilla, az explorernél meg mindenki tudja hogy jobb. Az operát nem ismerem de hallásból még mindig a chrome a legjobb. Nem omlik össze, mindent megnyit, adblock plus-szal minden reklámot letilt, szóval teljes mértékben elégedett vagyok.


Amúgy a króm a kocsin nagyon szépen mutat. Külső-belső optikai tuningnak kiváló.

2014. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Steph, köszönöm szépen a tájékoztatást én is interneten olvastam róla, azért gondoltam érdeklődöm, hátha van negatív tapasztalat is róla!:)


Barney, köszönöm, le tudom írni, hogy google chrome.. de nem erről van szó :) azért aranyos vagy

2014. ápr. 3. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Vény nélkül kapható készítmény.

Az inzulin szabályozásában vesz részt, csökkenti az inzulin szintjének ingadozását. Ebből következik, hogy nem kívánod az édességet annyira, mert az inzulinod nagyjából állandó marad.

Sokat kell inni, mert nehézfém és a máj választja ki, rontja a májfunkciót, ha túladagolod, a vesének sem használ túlzottan, rendesen kell inni, ha szeded.

2014. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem írták sehol, tehát köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.. Ezek után a kedvem is elment tőle.. Köszönöm!
2014. ápr. 4. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos mennyiségű krómra szüksége van a szervezetünknek, de ezeket az 500-as meg 1000-es krómokat messziről kerüld, mert azok tényleg hazavágják a májat hosszú távon, de pl. a Bio-Krómium egy jó készítmény.
2014. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!