Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajálani valami...

Tudnátok ajálani valami hatásos zsírégető kapszulát ami tényleg hatásos és lesz is változás tőle?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Gondolkodj már, ha lenne, nem lenne kövér ember.
2014. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sonka, saláta, és minden normális étel ami nem okoz nagy vércukor/inzulinszint emelkedést, gyulladást.
2014. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, erről az emberek mikor szoknak le? NINCS zsírégető kapszula, meg kell dolgoznod a fogyásért. Egészséges étrend + mozgás. Kapszulákkal még senki se fogyott le, csak a reklámokban. Ha megnézed egy ilyen cégnek a honlapját, persze, hogy csak pozitívat fogsz olvasni, mért reklámoznának maguk ellen? De ilyen a való életben nincs.
2014. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kiváncsiságból megnéztem pár ilyen csodaszert :D

Olyan valótlan dolgokat írnak, hogy ihaj, legalább egy kis bioszt tanultak volna.

"Mióta abbahagytam a sportolást és családapa lettem folyamatosan szedem, két hónap alatt 30 kilót sikerült leadnom. És ez csak a kezdet!"

:D:D:D:D Neeeee

2014. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 George88 ***** válasza:
MinimorRris neked a gyulladas a maniad :D
2014. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert be van gyulladva az agya a sok zöldségtől :D
2014. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még nem látom teljesen az összefüggést (vagy nem értem 100% pontosan).


De valóban. Azok a kaják, amik gyulladásfokozók, azok ritkán tartoznak a minőségi élelmiszerek közé. Jellemzően szénhidrátban gazdag vagy nagy inzulinválaszt produkáló anyagok.


Tehát igen, a gyulladás a mániám. Többeknek is lehetne.


Nyilván a sok zöldség, az istentelen dolog. Egy félig zöldség félig húsevő élőlénynél, mint az ember a zöldségek csak bajt okozhatnak. Most hogy alaptáplálék az mindegy.

2014. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt vedd be: [link]
2014. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nutridrink
2014. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Testépítő oldalakon láttam olyat, amire talán te is gondolsz. Ezek bevizsgált és engedélyezett készítmények, de bevallom én még így sem merném bevenni. A lényege nagyon röviden az, hogy felpörgeti a szivet, megemeli a pulzust és a szervezet több energiát használ. Tulajdonképpen mesterségesen produkál egy pajzsmirigy túlműködés-"szerűséget".

Személy szerint nem tartom egészségesnek, bár laikus vagyok.

2014. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!