Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet esetleg valamilyen...

INTK kérdése:

Lehet esetleg valamilyen tényleg, tényleg, tényleg hatásos fogyasztószert gyógyszertárban (BUDAPEST) kapni? Recept nélkül! És olyanra gondolok ami azért tesztelt, nem árt az egészségnek. Bár gondolom a gyógyszertárakkban csak olyat árulnak.

Figyelt kérdés
És nem muszáj, de jó lenne ha 18 év alattiaknak is fogyasztható lenne. Esetleg ajánlani tudnátok?

#egészséges #Budapest #gyógyszertár #tesztelés #recept nélkül #fogyaztószer #18 év alattinak #recept nélül
2014. ápr. 15. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM LÉTEZIK fogyasztó szer.


Fogyni akkor fogsz ha több energiát égetsz el mint amennyit beviszel-ezt semmilyen szer nem képes előidézni.

Amik vannak azok se fogyasztanak ganem rendes étrend és sport mellett segítenek..

2014. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mozgás, rengeteg akaraterő, egészséges, értékes táplálék, csak mindenből kis adagok,és semmi kenyér! Tudom, hogy nem ezt kérdezted, nem kioktatásként írtam, tényleg jó szándékból!! Hajrá! Drukkolok!!!
2014. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Ilyen nem létezik.


"... nem árt az egészségnek. Bár gondolom a gyógyszertárakkban csak olyat árulnak." - Nah, ezt ne vedd olyan biztosra. Manapság már semmi sem az, mint aminek látszik.

2014. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akik jól néznek ki, mind szívatni akarták magukat. Ez volt a legnagyobb vágyuk, hogy eddzenek mint az állat, meg diétázzanak, mert h*lyék szegények, nem jutott eszükbe, hogy helyette bevegyék az izmosító/fogyasztó csodakapszulát. Vagy nem olvasták a citromdiétát a Nők Lapjában és a H*lyep*csa magazinban.
2014. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nidora..:)) anyukámnak és a barátnőjének bevált..És még egy csomó ismerősömnek is.. Én is kipróbálom hátha nekem is beválik...Ugye tudni illik hogy nem mindenkinek hat..Azaz mindenkinek más a szervezete és hát nem mindenki fogy ettől a bizonyos Nidorától.. Lehet hogy neked is beválna,lehet hogy kórházba kerülhetsz miatta..Ne kockáztass!! Mozogj napi legalább 3 x és egyél zöldséget,csirkemelleket,halakat (rántás nélkül) stb..:)) Hidd el,kitartás és le megy!Akaraertő kell..Tapasztalatból mondom mert szeretnék másokon segíteni.. :)) Járj kardióba,ha nincs pénzed menj el futni a barátnőiddel/barátaiddal..Ettől még alakod is lesz! :):D Már ha lány vagy...:D Az első 1-2 hét nehéz lesz de majd megszokod és szép lassan leadod..<3
2014. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én fatblockot szedek, ez elvileg orvostechnikai eszköz. Olvass utána, amerikai cucc. Én 4 kilót fogytam már mióta szedem, de hozzá kell tegyem, ha az ember csak eszetlenül zabál mindent akkor semmitől nem fog fogyni. Ez talán abban segít, hogy én nem mindig tudok lemondani egy kis nassolásról vagy sajnos a munkámból kifolyólag rendszertelenül eszem és nagyon ritkán van időm mozogni. Nekem bevált. Én kipróbáltam már elég sok félét, de eu vált be eddig a legjobban..
2014. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A sárga kapszula.
2014. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!