Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akik használták már a NIDORA...

Akik használták már a NIDORA fogyasztóport, azoknak használt tényleg? Mi a véleményük?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbben híztak tőle.
2014. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudod?
2014. máj. 10. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
írd be Googlebe hogy nidora vélemények. a hoxa és az nlc is tele van vele, meg azzal hogy az ígért pénzvisszafizetésből se lett semmi. én is nézegettem ezt a terméket, de a negatív tapasztalatok miatt letettem róla.
2014. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Imádom a nővéremet, de néha csinál baromságokat. Az egyik baromsága az volt, hogy vett ilyen fogyasztóport.

Lelkesen szedte magába ahogy kell, de a végeredménye az lett, hogy ha nem is hízott tőle, de állandó éhség gyötörte. Csak azért nem hízott, mert nem mert enni többet..

Pénzkidobás volt a részéről.

A nővéremnek is megmondtam: Aki képes a pénzét ilyen hülyeségekre költeni, hogy fogyasztószerek, az meg is érdemli, hogy anyagilag bukik, és hízik is.

Ha fogyni akar valaki akkor változtasson étrendet, és SPORTOLJON!

2014. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De olyan sokan írtak pozitív véleményt, hogy 10 kilót meg még többet fogytak 1-2 hónap alatt.
2014. máj. 10. 20:18
 6/10 anonim válasza:
Azok nem vélemények! Dolgoztam egy cégnél aki (többek között) fogyasztó terméket is árult, szerte az országbab hirdette magát, orvoslátogatókkal népszerűsítette a termékét, rengeteg netes reklám, telefonon hívogató call centeres lányok stb... mindezt egy 100nm2-es épületből ami a "kapszulagyár" is volt egyben...nem isez a lényeg hanem, hogy sz@rt se ért a termék, viszont volt külön 2 ember erre felvéve akik nap 8 órában netes forumokra mint elégedett vásárlók irkáltak fel kommenteket egy csomó név alatt...szóval no komment és ez csak 1 "népszerű" termék volt a többi 50 közül amiket ott a 100nm2 en gyártottak. A főnökeim amúgy qvára semmit nem értettek se az orvostudományhoz se a természettudományhoz ahhoz viszont nagyon hogy a felesleges pénzüket hogy verjék el évente 4x amerikába...én azóta egy c vitamint nem szedek be...maffia az egész szép köntösbe...boccs csak engem felcsesz ez a téma és tényleg megérdemlik azok az emberek akik ilyet vesznek és elhiszik, hogy 0 életmódváltással, természetes növényektől majd lefogynak...Nálunk is az a termék ami használt az szintetikus cuccokkal volt tele (persze az is úgy eladva a patikáknak, hogy gyógynövényes) és ezek mind oéti v. ogyi számmal ellátott termékek....semmit nem jelent...
2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
6-os vagyok annyit még, hogy nekem azokat az embereket kellett felhívjam akik vásároltak ebből a csoda tízen ezres cuccból (előállítási ktség 150 ft) és 1-2 hónap használat után rá kellett vegyem őket, hogy vegyenek újabb adagot. Havi 5-6 kilo fogyást ígértünk, persze senki nem fogyott (jó esetben, mert van aki hízott, vagy emésztési zavara lett) és be kellett magyaráznunk neki, hogy azért nem fogyott, mert eddig rosszul szedte, keveset szedett, nem jó időben stb...és próbálja meg egy újabb dobozzal...és volt akire még 3x 4x is rá tudtuk sózni...ugyanez volt a mellnövelő kapszulákkal és társai...
2014. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel nekünk, rendelj, ha van felesleges 20 ezred, és majd rájössz saját tapasztalatodon. Ha ilyen egyszerű lenne a fogyás szerinted létezne még kövér ember? Egyetlen hatásos szer a kitartás, és az önmegtartóztatás. Vagyis sportolj és ne egyél annyit.
2014. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10600 ft a két csomag. kipróbálom. megrendeltem. kíváncsi leszek rá, hogy ha reklamálok, h nem fogytam tőle, akkor hova kell visszaküldeni. valami usa cím van a rendelési lap alján.
2014. nov. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi fogyás nincsen tőle, nagy kamu az egész. pénzkidobás.
2014. dec. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!