Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávé kapszula beválik,...

Zöld kávé kapszula beválik, vagy csak nagyon fel van kapva? Tapasztalatok? És ha esetleg azt nem akkor mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 19:48
 1/7 anonim válasza:

szia. én nem próbáltam. ismerősöm szeretett volna lefogyni vele. de 1 dekát nem adott le.

Elvileg ezt a zöld kávés cuccot ésszerű diátával kell fogyasztani.. avagy a diétával fogysz,ha leadsz pár kilót nem a zöld kávétól..

2014. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
diétát és mozgást
2014. máj. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze,ez nyilvánvaló hogy diéta és mozgás.

De az mellé kérdeztem. :)

2014. máj. 14. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Tervezett diétában nem nagyon kell semmi. Főleg ha fiatal vagy és kezdő.
2014. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Üdv!Hát én is kipróbáltam,és csak jókat tudok róla mondani. Fogyni nem fogytam, de az étvágyam nagyon meg jött, szépen gömbölyödtem tőle.De a legjobbakat az tudná elmondani aki árulja. Szépen hízott a bankszámlája.
2014. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xp ali ***** válasza:

1. csak az nem hízlal, amit nem eszel meg.

2. csak akkor fogysz, ha több kelóriát használsz el, mint amennyit megeszel.

3. kerüld a szénhidrátokat, olyat egyél, amin látszik, hogy miből készült

4. mozogj


Megj: ettől még egészséges a zöld kv kapszula, csak felesleges.

2014. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vásároltam CGA800 zöld kávé kivonatot a Active Food Supplements cégtől 10ezer Ft-ért a nagyon meggyőző internetes marketing hatására. Rendeltetés szerű használat után +1Kg súlytöbblet az eredmény. Pénz visszafizetési garanciát ígértek, ezért írtam nekik. kértem vissza a pénzt.

A válasz:

Amennyiben nincs megelégedve a termékünkkel, készen állunk a ráfordított pénzt visszafizetni, vagy egy erősebb készítményt kiszállítani!

A garanciaigény teljesítéséhez Önnek annyit kell tennie, hogy az alább megadott postázási címre a termék kézbesítéstől számított 60 napon belül elküldi:

- a megrendeléskor megadott adatait (nevet, szállítási címet, e-mail címet, telefonszámot)

- a termék használata kezdetének és végének dátumát

- a kijelentést, hogy a visszafizetési garancia alapján ön kéri vissza a pénzt, vagy egy újabb terméket

- a kúra egyszerű leírását (hogyan használták a terméket)

- a kúra eredményének leírását

- a termék üres vagy teli dobozát/tégelyét (az összes megrendelt doboz visszaküldése

szükséges)

- mellékletek listáját (milyen termék és hány darab került visszaküldésre)

- a bankszámla-számot, amelyre vissza szeretné utaltatni a pénzt (kérjük, adjon meg IBAN- formátumú bankszámlaszámot és SWIFT vagy BIC kódot a nemzetközi utaláshoz - az adatokat a bankban is megszerezheti )

- mindezt olvasható saját kezű aláírással

Ezeket az adatokat az alábbi címre kell elküldeni:


Címzett: Massive Dynamic Kft.

00-511 Warszawa

Nowogrodzka 23

Poland


Ha van Önnek a csomaghoz csatolt száma (INVOICE szám), kérem írjon meg a reklamációs levélben.


A küldemény megérkezésétől számított 1 hónapon belül elbírálják a

garanciaigényt, és az Ön által megadott bankszámlaszámra átutalják a csomag

árát.


Üdvözlettel,

Figeczkyné Lőrincz Levendula

Ügyfélszolgálati Osztály


Tehát el kellene küldenem az üres dobozt Lengyelországba kb 7ezer Ft postaköltségért, hogy "visszakapjam" a 10 ezer Ft-ot amibe a termék került.


Ügyes!

2014. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!