Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használta már sikerrel...

Valaki használta már sikerrel a Nidora nevű fogyást elősegítő terméket?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszíves írjatok tapasztalatokat, és azt, hogy mennyiért sikerült megvásárolni. Volt valamilyen negatív mellékhatása? És még valami: valóban tartós fogyást lehet elérni vele? Mármint, ha abbahagyod a szedését nem hízol esetleg jobban vissza?

2014. máj. 14. 15:18
 1/6 TabbyCatPrinces válasza:
Én is erről érdeklődök, kérlek szólj, ha kaptál érdemleges választ! :)
2014. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
sziasztok, én megrendeltem , sajnos most negatív dolgokat olvastam róla, de szóróm a kajám aztán meglátom mi lesz.majd írok , de átverés szaga van a dolognak.
2014. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én most fogyasztógyűrűt rendeltem ami egy akupresszúrás pontot stimulál, és ezáltal felgyorsítja az emésztést és így fogyaszt, hogyha megkaptam és használ, majd megírom, hátha érdekel titeket...
2014. máj. 28. 12:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Na, hát ez a fogyasztó akupresszúrás gyűrű nagyon szar. Senki ne próbálja ki. Nem is lehet megállapítani, hogy használ-e mert ha rajtam van és sokat járkálok benne, ahogyan a használati szerint kéne, akkor annyira fáj, hogy le kell vegyem. Ráadásul már van tőle egy szép nagy vízhólyagom is, úgyhogy ez pénzkidobás volt.
2014. jún. 12. 13:04
 5/6 anonim válasza:
Nekem nem vált be, de ha valakit érdekel, akkor szívesen megszabadulnék tőle olcsón :)
2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk sem vált be, de aki kipróbálná van még egy bontatlan dobozzal eladó 9000-ért.
2015. febr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!