Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki itta már a maté teát?...

Valaki itta már a maté teát? Használt valakinek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

maté tea tök jó, de hogy konkrétan fogyásra használnák, ilyet még nem hallottam. igaz, hogy egészéges életmód mellett segíthet a súlytartásban, segíti az emésztést, és előbb is érzed tőle, hogy tele vagy, de csak jó étkezés és rendszeres mozgás mellett ér valamit.

tele van antioxidánsokkal, jobban hasznosítja tőle a szervezet a szénhidrátokat, az aminovak pedig jót tesznek az érfalaknak és a keringésnek. de hogy ettől várd, hogy lefogyj, azt nem ajánlom.

2014. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én az ÁV-ra tanulás közben ittam,elsősorban,állandó kávé ivás helyett.Inkább a koncentrálásban segít.Eléggé vízhajtó,már fél literes mennyiség is és zöldre színezi a vizeletet.
2014. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én iszom egy ideje, kb 2 hónapja, fogyok is, de nem attól hanem az edzéstől, futástól. Ez esetleg segít sok minden másban, és alapjába véve nagyon egészséges, tehát rosszat nem tesz a szervezetedben, de ha csak ezzel akarsz fogyni akkor sajnos az nem fog menni.
2014. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!