Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szed valaki Hoodia-t? Ha igen...

Szed valaki Hoodia-t? Ha igen honnan rendelitek? Tapasztalatokat is kérnék.

Figyelt kérdés
Most szeretnék rendelni,mert olvasgattam rola,de régebbi bejegyzések voltak...

2014. jún. 30. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú ideig szedtem még tavasszal, illetve tavaly is. Ugyanazt az eredeményt értem el vele. Lefogytam:) és ami nekem fontos, hogy nem kellett szendvednem, mert csak egyszerűen szépen elvette az étvágyamat. Nagyjából 1 helyről rendeltem mindig, csak a vaterát kell elfelejteni, mert ott aztán tele van hamissal. Én a kötőjeles hoodia-rendeles oldalról rendelem.
2014. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a kötöjeles illetve a devcontrollos oldalról szoktam rendelni,mindkettő gyors,és jóminőségű terméket küld és rövid a kiszállitási idő 2-3 nap alatt megvan.

2014. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megrendeltem tegnap a hoodiarendeles.com oldalrol. a is jo?

2014. júl. 1. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem mindig olvastam róluk jókat és azért nem mertem tőlük, és drágák is.
2014. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nirata válasza:

Szia!

nekem be vállt, bár hosszú távon ne szedd, inkább 2 havonta ajánlanám, mert utána úgy is összeszűkül a gyomrod :)

Tapasztalatok: kb napi 2x bírtam enni, és akkor is csak keveset, hiába éreztem, hogy éhes vagyok kb 5 falatnál több nem csúszott le.

Mellékhatások: nem tudtam aludni (pedig jó alvó vagyok), széklet rekedést okozott (nem csak nálam , a barátnőmnél is), ingerültebb lettem és egyszer rosszul is lettem (sírtam, leesett a vércukrom)

Pozitívum: hamar le lehet adni vele 2-3 kg (de ez a súlytól is függ, a barátnőm 8-at adott le, én kb 3-at) szóval attól is függ, hogy mennyi felesleg van rajtad.

Vizsga előtt, meg hasonló helyzetekben ne szedd, mert tompítja az agyad, és 12 után se vedd be, mert nem biztos, hogy fogsz tudni aludni.

2014. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Sok a felesleg rajtam... sajnos :S szülés után 1évvel,hiába diétázom nem megy le...ezért szeretnék hozzá segitséget!

2014. júl. 2. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg a tapasztalataidat.Kiváncsi vagyok Neked is bejött-e.
2014. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
?
2014. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a kötőjeles a valódi, en is onnan veszem. elég sokat sikerült már fogynom vele
2015. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most kimaradt egy kis idő, amíg nem szedtem, de ismét rendeltem a hoodia-rendeles.comról. le kell dobnom a felesleget, ami rajtam maradt az ünnepek után, úgyhogy remélem nlhány nap mulva már alig lesz étvágyam:)
2015. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!