Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hashajtóval fogyni?

Hashajtóval fogyni?

Figyelt kérdés

Túl nagy a combom, a hasam és a derekammak/csipommel sem vagyok megelégedve!

Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de ha fogynék az is lemenne, nem?!

156cm/48-50kg/13ev/Lany


2014. aug. 12. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert elégedetlen vagy önmagaddal, még nem kell meghülyülni!A hashajtó alkalmatlan a zsírvesztéshez,viszont jól szétcseszed az emésztőrendszered,rosszul fogsz kinézni, beteg leszel.Jól hangzik?
2014. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Micsoda ötletek.. Ráadásul tizenhárom évesen... Szerinted majd topmodell leszel attól, ha hashajtók használsz? Mi lenne ha inkább mozognál?
2014. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyfelol nem vagy kover, masfelol a hashajtoval maximum kiszaradni tudsz (az egy eletveszelyes allapot), nem fogyni.


Baj van veled, de nem a sulyoddal, hanem nyak felett.

2014. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hashajtót* (elírtam)
2014. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a hármas utolsó mondata tökéletes.
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hármas első mondata is tök jogos.
2014. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Mielőtt mindenki összezavar hogy teljesen hülye vagy szeretnék egy korrekt választ adni:

- 13 évesen még fejlődésben van a szervezeted, viszont megértem hogy ez a legnehezebb kor és nehéz megküzdeni minden kilóval, a csípőszélességgel stb. Fogadd el magad, az ember maga nagyon sokféle, és ettől szép. Neked a 156 centidhez normális a 48-50 kg.

- a hashajtó csak a tápanyagokat és nyomelemeket viszi ki a szervezetedből amitől legyengült, és beteges leszel.


Ha viszont alakítani, formálni akarsz magadon akkor mozogj! Találd meg a neked megfelelő mozgásformát (csapatsport- egyéni, erősport-vagy dinamikus mozgás), és építsd be még most a mindennapjaidba. Felnőtt korodra hálás leszel önmagadnak, ha most ezt teszed!

2014. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező, Te teljesen hülye vagy. Hová fajul még ez a világ :S
2014. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!