Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van eselyem hogy lefogyjak?

Van eselyem hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés
16 eves lany 165 cm es 80kg vagyok. Most kezdtem a fogyokurat es nem fogyasztok mast csak egezseges eteleket. Rubint Reka gyakorlatait csinalom.naponta iszom zold teat es szedek L Karitin tablettat egy honapon belul mennyit fogyhatok igy?

2014. aug. 18. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban egészséges dolgokat eszel/csinálsz,2 kilót.Talán nem hangzik soknak,de azért szép eredmény.Persze nem vagyok mindent tudó,lehet tévedek a kilókkal kapcsolatban
2014. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiket írtál abból nem lehet megmondani hogy mennyit fogsz veszteni 1 hónap alatt. Még megközelítőleg sem.


Ha pontosan tisztában vagy azzal hogy milyen ételeket kell egyél a fogyás/zsírvesztés érdekében, plusz tudod a helyes arányokat, ezen belül mennyi fehérje, szénhidrát és zsír a megengedett grammra pontosan, akkor 70% esélyed van arra hogy fogyni fogsz.


Ha még azt is tudod hogy mi az hogy aerob edzés és cardio, mire jó az egyik és a másik, plusz mennyit és hogyan kell csinálni és megvan a napi pihenésed is. Akkor a siker szinte 100%-ban garantált. Havonta 2-4kg az a súlyvesztés ami egészségesen összejöhet.

Ha esetleg ezekkel nem lennél tisztában akkor olvasd el ezt a rövidke könyvet. Ha megérted a lényeget, egész életedben megőrzöd a súlyod, ez teljesen biztos.

[link]

2014. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast :) Egyebkent.tisztaba vagyok hogy mit ehetek es az edzeseket is.tudom, mivel unokatesom elmondott rola mindent es.benne.bizok.mert.nagyon szep.eredmenyt ert.el. Csak egy baj van. A baratom nem.szeretne.hogy fogyozzak.es.allandoan a.szamhoz teszi.a.kajat. De ellentudok allni , csak.megis rossz.hogy.nem.biztat ez ellen MIT.lehetne.tenni??.
2014. aug. 19. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Jó irányban haladsz, tarts ki mellette. Itt nem számít mit akar a barátod, semmi köze hozzá. Ez a te életed és úgy döntesz ahogy akarsz és az lesz amit te akarsz. Ha ilyen barátod van ez felér egy ellenséggel egy komoly hátráltató tényező, ráadásul önző dolog.

Nagyon jó célt tűztél ki, sok sikert kívánok.! :)

2014. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!