Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van még esélyem lefogyni...

Van még esélyem lefogyni szeptemberre?

Figyelt kérdés

Már egy ideje számolom a kalóriát...és igyekszek kizárni minden hízlaló, egészségtelen ételt. Ezzel a módszerrel fogytam is 4 kilót. Aztán ez megállt..s napról napra többet mutat a mérleg, szinte már majdnem ott vagyok ahonnét elkezdtem. :( De ez arra se fogható hogy nem mozgok..ugyanos heti 4x 1 órát sportolok. Nem értem mi lehet a baj. Ma feladtam..elkezdtem enni össze- vissza..:(( De leakarok fogyni..azt nem tudom hogy..még szeptemberig min. 5 kilót szeretnék leadni, mert nagyon nem érzem így ahogy most vagyok jól magam.

Tudnátok ajánlani valamit? Le tudnám még adni azt az 5 kilót? Azoknak akik fogyóztak és le is sikerült fogyniuk hogy csinálták?

16/ L, 154 cm magas vagyok és 58 kiló

Előre is köszii az értelmes válaszokat :)



2014. júl. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

tobb sport es kevesebb kaja. ennyi a lenyeg.


5 kilo meg lemehet szeptemberig, de az kokemeny menet lesz. Es persze utana sem lehet abbahagyni mert ugy visszajon mint a huzat.

2014. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom...köszi :)
2014. júl. 25. 15:18
 3/8 anonim válasza:

NE

ADD

FEL

!

:)

2014. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 emma69 válasza:

Persze hogy van...de... Nem tudom te hogy vagy vele, de én amikor kitűztem magam elé ilyen szeptemberre -5/6kg célt akk valahogy sose sikerült, de amióta inkább az egészséges étkezésre figyelek ill minden nap mozgok valamit, azóta szépen lassan (nagyon lassan) mennek le a kilók azomban tartósán! A célod legyen meg de ne tűzz ki nagyon szigorú célt mert ha aztán nem sikerül az demotiváló.

Egy két trükköm fogyáshoz: almaecetes víz(1teáskanál 1 bögra vízbe)-reggel éhgyomorra még este lefekvés előtt, de akár minden étkezés előtt fél órával felpörgetheted vele az anyagcseréd. Zöld tea-én 2őt szoktam inni. Sok víz! A célod legyen minden nap mozogni, nem az a lényeg hogy 1 órát teperj,inkább élvezd ;) remélem segítettem

2014. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszi :)
2014. júl. 26. 12:19
 6/8 Jack Alvin válasza:
Az egyik ismerősöm 8kg-ot fogyott úgy hogy edzés mellé PALEO ételeket evett.
2014. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
en egy het alatt 8kilot fogytam hgy hogy semmise ettem:3 es mindennap 6kilometert futottam:D de ez veszelyes ne csinald es azota alig eszek valamit:D es 65kilo vagyok 85kilorol fogytam le:D mit sportolsz? a futas a legjobb
2014. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csajszi, mindent lehet, csak akarni kell. Szerintem a kalóriaszámlálgatás helyett válaszd a sportot, azon belül is a kardiót: futás, aerobic. Mi csapatostól járunk, igazi élmény, akár minden nap belefér egy órácska, igazi csajos buli! :) Bár inkább ne a szeptember legyen a cél, gondolkozz hosszú távon, tartós megoldásokban! Sok sikert! :)
2014. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!